Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Сплюндрована пам'ять" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 16.12.2017
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


З нагоди 99-річчя проголошення ЗУНР у Львові пройшов Марш слави та театралізоване воєнне дійство Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
06.11.2017
З нагоди відзначення 99-ї річниці проголошення Західної Української Народної Республіки Громадська організація Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" провело 5 листопада Марш "Слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки" та Театралізоване військово-історичне дійство "Бої за столицю - Львів".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Товариство "Пам'ять" відтворило події періоду створення ЗУНР Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
03.11.2017

1 листопада, у день відзначення 99 річниці "Листопадового чину", ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" відтворила у Львові атмосферу подій часів творення ЗУНР.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Тернопільщині відновлено меморіальний комплекс штабу УПА "Волинь-Південь" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
16.10.2017

У рамках святкування 75 річниці створення УПА на Тернопільщині, поблизу с.Антонівці Шумського району, відновлено меморіальний комплекс штабу УПА "Волинь-Південь".

На запрошення організатора заходів Тернопільської облдержадміністрації участь у фестивалі взяли і реконструктори з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".

Детальніше читайте на УНІАН: На Тернопільщині відновили штаб воєнної округи УПА з криївками, конюшнею та пекарнею (фото)

 
Поділитися у соцмережах
Ювілейний рік УПА на Жидачівщині відзначили відтворенням історичних подій Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
16.10.2017


З нагоди Дня Захисника України та 75-тої річниці утворення УПА 15 жовтня у м. Жидачеві відбулися урочистості та історична реконструкція.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У центрі Вінниці реконструктори відтворили події минулого століття Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
15.10.2017
14 жовтня, у День захисника України, у м.Вінниці після відкриття пам’ятника Головному Отаману військ УНР та Голові Директорії Симону Петлюрі колона реконструкторів в одностроях рушила урочистою ходою через площу Шевченка та центральною вулицею міста Соборною до Європейської площі. Саме тут відбулася військово-історична реконструкція вуличного бою Армії Української Народної Республіки та Галицької Армії проти більшовицьких та білогвардійських підрозділів.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У с.Бишки на Тернопільщині відзначили 75 річницю створення УПА (оновлено) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
09.10.2017

На Тернопільщині в селі Бишки Козівського району пройшли заходи на відзначення 75 річниці створення УПА. Організатори постаралися щоб святкування було цікавим і насиченим.
У рамках урочистостей відбулася реконструкція бою воїнів УПА з бійцями Червоної армії, проведена членами Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" з м.Львова.

Детальніше читайте на УНІАН: На Тернопільщині в селі Бишки, де діяла штаб-квартира УПА, створили музей повстанців (фото)

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Короткометражний фільм “Бій під Бродами” Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
04.10.2017

Присвячено українцям, воякам інших національностей, які воюючи в складі різних військових формувань в роки ІІ світової війни, загинули в боях у Бродівському оточенні, в липні 1944 року.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
29 вересня в смт.Івано-Франкове перепоховано останки вояків I Світової війни (оновлено) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
29.09.2017

 29 вересня на військовому кладовищі вояків австро-угорського війська, яке розташоване у містечку Івано-Франкове на Львівщині, перепоховали останки вояків ексгумованих Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять". Учасниками заходу були представники Яворівської РДА, почесної делегації із Угорщини та республіки Австрія, науковці, дослідники та громадськість містечка Івано-Франкове.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Пустомитівщині пройшов "Фестиваль пісні визвольних змагань" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Осередок Товариства   
21.08.2017
20.08.2017 у лісі біля с.Басівка проводився "Фестиваль пісні визвольних змагань". Головний організатор заходу - засновник Музею-криївки Тороус Василь Васильович.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
ГО "Пам'ять" запрошує на виставку (оновлено) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
10.08.2017

 Незалежність України виборювалася не в тиші кабінетів, а на ратних полях. Ось уже 12 років члени "Товариства пошуку жертв війни "Пам’ять" дбайливо реконструюють історію цієї боротьби. Її матеріальні свідчення: зброя, набої, однострої, військові відзнаки - розповідають про участь українців у військових формуваннях різних епох та держав.
Серед когорти лицарів чину, які змагалися за волю України не на словах, а на ділі, зі зброєю в руках, – і сини Івана Франка, Петро і Тарас.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Ще раз про українську дивізію зброї СС "Галичина" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
09.08.2017
У програмі "Історична правда з Вахтангом Кіпіані: Дивізія "Галичина" на телеканалі ZIK показано фільм про дивізію "Галичина", створений за участі членів ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 111 з 306
2006-2017 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)