Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 15.11.2018
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Львові відзначили 100-річчя утворення ЗУНР Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
04.11.2018
  Цьогоріч, з нагоди відзначення 100-річчя Листопадового зриву, Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" вже вкотре долучилося до заходів з відзначення цих подій і стало драйвером військово-історичної реконструкції подій столітньої давнини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
В Івано-Франківську відтворювали епізод Листопадового зриву Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
31.10.2018
31 жовтня в Івано-Франківську львівські реконструктори провели біля ратуші реконструкцію подій Листопадового зриву та боїв українських захисників проти польських загонів, що відбулись в 1918 році.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Віддати шану воякам УПА та заспокоїти їхні душі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
07.10.2018

У селі Верхня Білка в одному з парків провели ексгумацію останків бійців Української Повстанської Армії.

За словами місцевих - ще за часів радянського союзу на краю відпочинкової зони були 2 могили, у яких і спочивали борці за незалежність.

У подальшому ж рештки перепоховають.

Ушанувати пам’ять вояків УПА. ПравдаТУТ Львів

 
Поділитися у соцмережах
14 жовтня святкуємо день захисника Руси-України Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
06.10.2018
14 жовтня, до Дня захисника Руси-України та 76-ї річниці створення УПА, громадська організація Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської  обласної Ради, проведе "Марш слави захисників України".
 
Поділитися у соцмережах
На Волині пройшов фестиваль "Криївка Перця" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
23.09.2018
У неділю, 23 вересня, в с.Липне Ківерцівського району Волинської області пройшов вже третій фестиваль повстанської пісні "Криївка Перця". Цьогорічне свято було присвячене 75-річчю існування Колківської республіки, яка простягалася на декілька районів та майже по всій території Ківерцівщини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Пройшли заходи присвячені 74-й річниці боїв у "Бродівському котлі" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
22.07.2018

Вшановуючи пам’ять українців і вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами під час радянсько-німецької війни, та побратимів реконструкторів – Івана Городнюка, Артема Романова, Анатолія Сулими, котрі загинули в боях на Донбасі під час московсьско-української війни 2014-2018 років, Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" провело на теренах Буського і Золочівського р-нів Львівської області заходи, до участі у яких були запрошені рекнструктори з Києва, Одеси, Луцька та інших куточків України.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У м.Чорткові на Тернопільщині провели масштабну реконструкцію подій Чортківської офензиви Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
17.06.2018

 У Чорткові на Тернопільщині відтворили найбільш успішну наступальну операцію Української Галицької армії – Чортківську офензиву.

Переможна Чортківська офензива відбулася у червні 1919 року на завершальному етапі польсько-української війни. Розбита та деморалізована Галицька армія, яка здавалося б, втратила усе, раптово пішла у наступ. Польські ж суперники були настільки заскочені, що не встояли перед натиском і були змушені відступати. Як наслідок, з-під польської окупації вдалось звільнити Чортків, Бучач, Теребовлю, Тернопіль та Бережани.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Чорні археологи не сплять Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
10.06.2018
Біля містечка Івано-Франкове Яворівського району, Львівської області невідомими особами ("могильними мародерами") розкопано і пограбовано масове захоронення вояків австро-угорського і російського війська, які загинули підчас Першої Світової війни в околицях Івано-Франкового у вересні 1914 року.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Чорткові пройде фестиваль "Чортківська офензива" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
01.06.2018
 Реконструктори Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" запрошують долучитися до участі у військово-історичному фестивалі "Чортківська офензива", який пройде 15-17 червня у м.Чорткові.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
В Івано-Франківську відзначили День Героїв Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
25.05.2018

 Слід зазначити що День Героїв припадає на 23 травня, однак відзначатимуть його цілий тиждень.

Цьогоріч минають вісімдесяті роковини масових політичних репресій тридцять сьомого – тридцять восьмого років, результатом яких стало знищення десятків тисяч представників політичної, мистецької та наукової української еліти. У травні від рук більшовиків загинув ідеолог незалежності України Микола Міхновський - головний отаман армії УНР Симон Петлюра, 23 травня 1938 року в Роттердамі від організованого совєтськими комуністами теракту загинув лідер ОУН Євген Коновалець. А ще - сотні тисяч невинно замордованих сталінським режимом українців. Тому третю неділю травня в Україні оголошено Днем пам'яті жертв політичних репресій.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У селі Скобелка Горохівського району Волинської області перепоховали вояка РСЧА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
08.05.2018

У селі Скобелка Горохівського району Волинської області відбулося перепоховання останків військовика радянської Робітничо Селянської Червоної Армії.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 111 з 329
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)