Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 24.03.2019
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Останки полеглого воїна передано на батьківщину Надрукувати
Любомир Горбач   
22.11.2018
 22 листопада у місті Києві громадською організацією "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" (м.Львів), спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Союз Народна Пам'ять" (м.Київ), було передано представнику "Військово-історичного центру Північно-Західного федерального округу" Російської Федерації Андрієві Лященко для перепоховання в село Язи Інсарського району Мордовської АССР останки гвардії молодшого сержанта Фомічова Петра Ананьєвича, 1910 року народження, вояка радянської Червоної Армії, який загинув 29 липня 1944 року в бою з підрозділом німецького "Вермахт" біля села Стрілковичі Самбірського району, Львівської області.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Шляхами вишкільного коша УСС Надрукувати
Володимир Гаврон   
21.11.2018

  Наше Товариство, до святкування 100 років від дня створення ЗУНРу, побувало у селах де колись був і діяв вишкільний Кіш УСС, а саме Розвадів, Верені, Крупного, Надітичі, Черниця, Пісочна, це села в яких під час таборування народжувалось багато Стрілецьких пісень, віршів та нарисів.

Більше читайте на сторінці Товариства "Пам'ять" у Facebook

 
Поділитися у соцмережах
У Львові відзначили 100-річчя утворення ЗУНР Надрукувати
Любомир Горбач   
05.11.2018
  Цьогоріч, з нагоди відзначення 100-річчя Листопадового зриву, Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" вже вкотре долучилося до заходів з відзначення цих подій і стало драйвером військово-історичної реконструкції подій столітньої давнини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
В Івано-Франківську відтворювали епізод Листопадового зриву Надрукувати
Любомир Горбач   
01.11.2018
31 жовтня в Івано-Франківську львівські реконструктори провели біля ратуші реконструкцію подій Листопадового зриву та боїв українських захисників проти польських загонів, що відбулись в 1918 році.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У День захисника України на Личаківському цвинтарі перепоховали двох воїнів УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
15.10.2018

  14 жовтня у м.Львові на Личаківському кладовищі перепоховали двох воїнів Української Повстанської Армії.

Останки вояків УПА було перенесено з віднайденої могили у с.Верхня Білка, про яку повідомив ГО Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" місцевий житель Євген Жук, 1929 року народження.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Віддати шану воякам УПА та заспокоїти їхні душі Надрукувати
Любомир Горбач   
07.10.2018

У селі Верхня Білка в одному з парків провели ексгумацію останків бійців Української Повстанської Армії.

За словами місцевих - ще за часів радянського союзу на краю відпочинкової зони були 2 могили, у яких і спочивали борці за незалежність.

У подальшому ж рештки перепоховають.

Ушанувати пам’ять вояків УПА. ПравдаТУТ Львів

 
Поділитися у соцмережах
На Волині пройшов фестиваль "Криївка Перця" Надрукувати
Любомир Горбач   
24.09.2018
У неділю, 23 вересня, в с.Липне Ківерцівського району Волинської області пройшов вже третій фестиваль повстанської пісні "Криївка Перця". Цьогорічне свято було присвячене 75-річчю існування Колківської республіки, яка простягалася на декілька районів та майже по всій території Ківерцівщини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Пройшли заходи присвячені 74-й річниці боїв у "Бродівському котлі" Надрукувати
Любомир Горбач   
23.07.2018

Вшановуючи пам’ять українців і вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами під час радянсько-німецької війни, та побратимів реконструкторів – Івана Городнюка, Артема Романова, Анатолія Сулими, котрі загинули в боях на Донбасі під час московсьско-української війни 2014-2018 років, Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" провело на теренах Буського і Золочівського р-нів Львівської області заходи, до участі у яких були запрошені рекнструктори з Києва, Одеси, Луцька та інших куточків України.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У м.Чорткові на Тернопільщині провели масштабну реконструкцію подій Чортківської офензиви Надрукувати
Любомир Горбач   
18.06.2018

 У Чорткові на Тернопільщині відтворили найбільш успішну наступальну операцію Української Галицької армії – Чортківську офензиву.

Переможна Чортківська офензива відбулася у червні 1919 року на завершальному етапі польсько-української війни. Розбита та деморалізована Галицька армія, яка здавалося б, втратила усе, раптово пішла у наступ. Польські ж суперники були настільки заскочені, що не встояли перед натиском і були змушені відступати. Як наслідок, з-під польської окупації вдалось звільнити Чортків, Бучач, Теребовлю, Тернопіль та Бережани.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Чорні археологи не сплять Надрукувати
Любомир Горбач   
11.06.2018
Біля містечка Івано-Франкове Яворівського району, Львівської області невідомими особами ("могильними мародерами") розкопано і пограбовано масове захоронення вояків австро-угорського і російського війська, які загинули підчас Першої Світової війни в околицях Івано-Франкового у вересні 1914 року.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Чорткові пройде фестиваль "Чортківська офензива" Надрукувати
Любомир Горбач   
01.06.2018
 Реконструктори Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" запрошують долучитися до участі у військово-історичному фестивалі "Чортківська офензива", який пройде 15-17 червня у м.Чорткові.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 111 з 331
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)