Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 18.11.2019
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


11 листопада ГО "Пам'ять" в смт.Івано-Франкове перепоховає 72 останка загиблих вояків Надрукувати
Любомир Горбач   
07.11.2019
Підчас польових пошукових досліджень місць боїв часів Першої Світової війни на Львівщині у 2018-2019 роках, членами ГО "Пам’ять" та ВГО "Закінчимо війну" було ексгумовано і зібрано уже розграбованими сучасними могильними мародерами останки 72 військовослужбовців австро-угорського, російського і німецького війська.  Відомі імена і прізвища лише двох загиблих (чех і угорець).
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У м.Львові відзначали 101 річницю утворення ЗУНР Надрукувати
Любомир Горбач   
05.11.2019
 З 1 по 3 листопада члени ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" допомагали мешканцям і гостям міста Лева зануритись у події столітньої давнини, коли українці в період розпаду Австро-Угорської імперії вирішили перехопити ініціативу у поляків і виборювати власну незалежність.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Програма заходів з відзначення у м.Львові 101 річниці утворення ЗУНР Надрукувати
Любомир Горбач   
28.10.2019

З нагоди відзначення 101 річниці утворення ЗУНР у м.Львові пройдуть заходи за участі реконструкторів з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Товариство "Пам'ять" відсвяткувало День захисника України-Руси Надрукувати
Любомир Горбач   
15.10.2019
13 жовтня в селі Суховоля Городоцького району і 14 жовтня у місті Буськ Львівської області, до Дня Захисника Руси-України та 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" провела театралізовані військово історичні дійства "Бій відділів УПА і ВІН проти польських, і радянських комуністів", присвячені спільним військовим операціям української УПА і польської ВІН проти комуністичного тоталітарного режиму, "Марш  Слави захисників України" та прем'єрний показ документально-ігрового фільму "Хрещений двічі".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У жовтні ПРЕМ'ЄРА нового фільму "Хрещений двічі" Надрукувати
Любомир Горбач   
11.10.2019

Дню Захисника Руси-України, 77–ій річниці створення Української Повстанської Армії, Громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" присвячує документально ігровий фільм "Хрещений двічі".

Трейлер до фільму "Хрещений двічі"

Прем'єрний показ фільму відбудеться на телеканалі "Правда Тут" 14 жовтня о 12 та 22 годині, також на телеканалах "НТА", "Перший Західний" і в місті Буськ.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
27 вересня на Донбасі загинув Олександр Марків Надрукувати
Любомир Горбач   
01.10.2019

Олександр Марків був багаторічним членом військово-історичного клубу “Повстанець” з м.Києва (спеціалізація клубу – УПА і війська доби УНР). У “Повстанці” Сашка кликали “друг Чумак”.

Від початків створення клубу військово-історичної реконструкції у складі Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" його члени неодноразово брали участь у відтвореннях історичних подій спільно з ВІК "Повстанець".

Слава Герою др. "Чумаку" (Олександру Марківу)! Герої не вмирають!

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Репортаж про діяльність ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" Надрукувати
Любомир Горбач   
08.05.2019

Журналіст медіа ресурсу Reporters. Ірина Саєвич написала репортаж про діяльність ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять"
(Не)Упокоєні

 
Поділитися у соцмережах
На г.Маківка пройшли заходи із вшанування 104-ї річниці перемоги УСС Надрукувати
Любомир Горбач   
06.05.2019

  У неділю, 5 травня, на горі Маківка що у Сколівському районі Львівщини, відбулись урочисті заходи з відзначення 104 річниці перемоги Українських Січових стрільців.

Незважаючи на негоду участь у заходах взяли представники громадських організацій, ветерани національно-визвольних змагань, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, бійці Української армії та добровольчих батальйонів, жителі навколишніх сіл та гості із інших областей України. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Останки полеглого воїна передано на батьківщину Надрукувати
Любомир Горбач   
22.11.2018
 22 листопада у місті Києві громадською організацією "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" (м.Львів), спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Союз Народна Пам'ять" (м.Київ), було передано представнику "Військово-історичного центру Північно-Західного федерального округу" Російської Федерації Андрієві Лященко для перепоховання в село Язи Інсарського району Мордовської АССР останки гвардії молодшого сержанта Фомічова Петра Ананьєвича, 1910 року народження, вояка радянської Червоної Армії, який загинув 29 липня 1944 року в бою з підрозділом німецького "Вермахт" біля села Стрілковичі Самбірського району, Львівської області.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Шляхами вишкільного коша УСС Надрукувати
Володимир Гаврон   
21.11.2018

  Наше Товариство, до святкування 100 років від дня створення ЗУНРу, побувало у селах де колись був і діяв вишкільний Кіш УСС, а саме Розвадів, Верені, Крупного, Надітичі, Черниця, Пісочна, це села в яких під час таборування народжувалось багато Стрілецьких пісень, віршів та нарисів.

Більше читайте на сторінці Товариства "Пам'ять" у Facebook

 
Поділитися у соцмережах
У Львові відзначили 100-річчя утворення ЗУНР Надрукувати
Любомир Горбач   
05.11.2018
  Цьогоріч, з нагоди відзначення 100-річчя Листопадового зриву, Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" вже вкотре долучилося до заходів з відзначення цих подій і стало драйвером військово-історичної реконструкції подій столітньої давнини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 111 з 339
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)