Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 24.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Премєрний показ фільму "Дмитро Вітовський - Шлях до волі" Надрукувати
Любомир Горбач   
01.05.2016

Сотнику Легіону Українських Січових Стрільців, присвячено документально-ігровий фільм "Дмитро Вітовський - Шлях до волі"

Премєрний показ на телеканалі:

ТРК Львів - 3 травня ,  НТА - 3 травня ,  ТБ Львів - 7 травня .

Фільм створено ГО "Товариство пошуку жертв війни "Па'ять" За сприянням: Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради

 
Поділитися у соцмережах
Музичне відео " В нашому серці" Надрукувати
Любомир Горбач   
17.02.2016

 Музичний відеокліп "Андріана - В нашому серці" (Офіційне відео) .  Режисер Тарас Химич. Знятий з ініціативи та за участі члена нашого Товариства др. Черемшини (Михайла Дмитріва).

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
70-ти річчя переможного бою сотні Хортів Надрукувати
др. Едельвейс   
28.12.2015

11 грудня виповнилося 70 років з дня переможного бою сотні Хортів, котрими командував славнозвісний сотенний «Бей» (Яворський Казимир-Ярослав Андрійович). На вшанування роковин до місця бою прибули активісти з села Церківна та з Долинщини. З горішнього кінця села до місця бою, не є далеко. Місцина де наші партизани дали переможний бій, вибране було дуже вдало. Цей бій увійшов у першу десятку 100 найбільш переможних битв УПА з радянськими каральними військами (НКВД, СМЕРШ).

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Товариство "Пам'ять" відкриває молоді сторінки історії УПА Надрукувати
др. Джміль   
23.12.2015

20 грудня 2015 року у сільській школі с.Камянобрід Яворівського району, Львівської області за ініціативи Конгресу українських націоналістів та членів "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" відбувся показ документально-ігрового фільму "Історія однієї Криївки".

Фільм створений Товариством "Пам'ять" розповідає про боротьбу УПА та підпілля ОУН проти московсько-більшовицьких окупантів у 40-50-х роках минулого сторіччя.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Жертву НКВД перепоховали за християнським звичаєм Надрукувати
Любомир Горбач   
23.12.2015

15 грудня цього року у с.Синьковичі Жовківського району, Львівської області перепоховали останки Івана Гнідця, який був вбитий 28 серпня 1944 року солдатами Внутрішніх військ НКВД. У цей зловісний день, від рук московсько-більшовицьких окупантів загинуло близько трьох десятків жителів села Синьковичі і більша частина села була спалена.

Таким чином «освободітєлі» відімстились на мирних мешканцях за свою поразку в бою з підрозділами Української Повстанської Армії.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Завершено зйомки фільму "Останній знак" Надрукувати
Любомир Горбач   
26.11.2015

В середу, 11 листопада 2015 р. відбувся фінальний знімальний день фільму “Останній знак”, режисер Іван Федорич. Історично-військову реконструкцію відзнято за участю Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» під керівництвом Любомира Горбача. Фільм розповідає про вояка УПА для якого війна не закінчилась в кінці 40-х років минулого століття, оскільки і в старості він змушений боротись за свою країну.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Останки польського солдата ексгумовані на Львівщині поховано у Польщі (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
23.11.2015
20 листопада 2015р. в с.Добжехув (Підкарпатське воєводство) з військовими почестями поховано останки солдата Польського війська Юзефа Ґвоздзянського, який загинув у вересні 1939р. в бою з німцями в с.Добростани (Яворівський район, Львівської області).
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Перепоховання вояків I Світової війни на Сколівщині (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Administrator   
11.11.2015


15 листопада 2015 року відбулося перепоховання віднайдених Товариством «Пам'ять» дев’ятнадцяти останків вояків, які загинули у роки Першої Світової війни в околицях с. Ялинкувате Сколівського району Львівської області. Також освячено пам’ятний знак, встановлений на військовому похованні.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Презентація фільму "Дмитро Вітовський. Шлях до волі " Надрукувати
Любомир Горбач   
06.11.2015

Сотнику Легіону Українських Січових Стрільців, організатору і керівнику Листопадового Чину у Львові, творцю Галицької армії, першому Державному секретарю військових справ Західноукраїнської Народної Республіки полковнику Дмитру Вітовському присвячено документально-ігровий фільм. "Дмитро Вітовський. Шлях до волі "

8 листопада 2015 о 17:30 - Кінопалац ім. О.Довженка (м.Львів, проспект Червоної Калини, б.81 )

 
Поділитися у соцмережах
ЗМІ про відзначення 97-ї річниці створення ЗУНР у Львові Надрукувати
Любомир Горбач   
05.11.2015

 У Львові відбулася реконструкція Листопадового чину. Так учасники військово-історичного театралізованого дійства відтворили для львів’ян і гостей міста бій за Львів у ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
4 листопада 2015 року у м.Мостиська перепоховали 110 останків вояків Польського війська (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
03.11.2015
4 листопада 2015 року у м.Мостиська відбулося перепоховання 110 останків вояків Польського війська, віднайдених Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" на Львівщині спільно з Львівським дитячим Гуфець "Барць" Польського Гарцерства в Західних регіонах України та віце-консулом генерального консульства республіки Польща у Львові п.Марціном Зіневичем.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 112 - 222 з 354
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)