Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 23.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Встановлення в с.м.т. Немирів пам’ятного знаку. Надрукувати
Любомир Горбач   
10.06.2016

В  травні 2016 року,  в смт. Немирів Яворівського району Львівської області  , на місці захоронення вояків Австро-Угорського війська, які загинули у роки Першої Світової війни, ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, відділу охорони культурної спадщини Львівської ОДА, голови сільської ради смт. Миколи Бесаги, сільської громади встановлено пам’ятний знак.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Львівщині виявлено поховання вояків РСЧА періоду II Світової війни Надрукувати
Любомир Горбач   
09.06.2016
8 червня 2016 року, в Мостиському районі Львівської області, пошуковою групою Громадської організації "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", проведено польові пошукові дослідження місць боїв періоду Другої Світової війни. В результаті проведених пошукових земляних робіт у місцях, вказаних місцевими жителями, було знайдено дві санітарних погребних ями.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
125-річчю від дня народження Євгена Коновальця присвячується Музей під відкритим небом Надрукувати
Любомир Горбач   
13.05.2016

 До Дня Героїв та з нагоди 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця у Львові проведено заходи, присвячені українським героям, які загинули за Українську Державу в різні історичні періоди.

 "Музей під відкритим небом" проведено 13, 14, 15 травня 2016 року у сквері «На валах», біля Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка 18).

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Перепоховання в м. Рава-Руська 7 травня 2016 (Оновлено) Надрукувати
Анатолій Табака   
09.05.2016

До Дня пам’яті та примирення, вшановуючи пам’ять українців та вояків інших національностей, 7 травня у м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області на міському кладовищі відбулось перепоховання двадцяти п’яти останків загиблих вояків.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Премєрний показ фільму "Дмитро Вітовський - Шлях до волі" Надрукувати
Любомир Горбач   
01.05.2016

Сотнику Легіону Українських Січових Стрільців, присвячено документально-ігровий фільм "Дмитро Вітовський - Шлях до волі"

Премєрний показ на телеканалі:

ТРК Львів - 3 травня ,  НТА - 3 травня ,  ТБ Львів - 7 травня .

Фільм створено ГО "Товариство пошуку жертв війни "Па'ять" За сприянням: Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради

 
Поділитися у соцмережах
Музичне відео " В нашому серці" Надрукувати
Любомир Горбач   
17.02.2016

 Музичний відеокліп "Андріана - В нашому серці" (Офіційне відео) .  Режисер Тарас Химич. Знятий з ініціативи та за участі члена нашого Товариства др. Черемшини (Михайла Дмитріва).

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
70-ти річчя переможного бою сотні Хортів Надрукувати
др. Едельвейс   
28.12.2015

11 грудня виповнилося 70 років з дня переможного бою сотні Хортів, котрими командував славнозвісний сотенний «Бей» (Яворський Казимир-Ярослав Андрійович). На вшанування роковин до місця бою прибули активісти з села Церківна та з Долинщини. З горішнього кінця села до місця бою, не є далеко. Місцина де наші партизани дали переможний бій, вибране було дуже вдало. Цей бій увійшов у першу десятку 100 найбільш переможних битв УПА з радянськими каральними військами (НКВД, СМЕРШ).

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Товариство "Пам'ять" відкриває молоді сторінки історії УПА Надрукувати
др. Джміль   
23.12.2015

20 грудня 2015 року у сільській школі с.Камянобрід Яворівського району, Львівської області за ініціативи Конгресу українських націоналістів та членів "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" відбувся показ документально-ігрового фільму "Історія однієї Криївки".

Фільм створений Товариством "Пам'ять" розповідає про боротьбу УПА та підпілля ОУН проти московсько-більшовицьких окупантів у 40-50-х роках минулого сторіччя.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Жертву НКВД перепоховали за християнським звичаєм Надрукувати
Любомир Горбач   
23.12.2015

15 грудня цього року у с.Синьковичі Жовківського району, Львівської області перепоховали останки Івана Гнідця, який був вбитий 28 серпня 1944 року солдатами Внутрішніх військ НКВД. У цей зловісний день, від рук московсько-більшовицьких окупантів загинуло близько трьох десятків жителів села Синьковичі і більша частина села була спалена.

Таким чином «освободітєлі» відімстились на мирних мешканцях за свою поразку в бою з підрозділами Української Повстанської Армії.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Завершено зйомки фільму "Останній знак" Надрукувати
Любомир Горбач   
26.11.2015

В середу, 11 листопада 2015 р. відбувся фінальний знімальний день фільму “Останній знак”, режисер Іван Федорич. Історично-військову реконструкцію відзнято за участю Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» під керівництвом Любомира Горбача. Фільм розповідає про вояка УПА для якого війна не закінчилась в кінці 40-х років минулого століття, оскільки і в старості він змушений боротись за свою країну.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Останки польського солдата ексгумовані на Львівщині поховано у Польщі (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
23.11.2015
20 листопада 2015р. в с.Добжехув (Підкарпатське воєводство) з військовими почестями поховано останки солдата Польського війська Юзефа Ґвоздзянського, який загинув у вересні 1939р. в бою з німцями в с.Добростани (Яворівський район, Львівської області).
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 112 - 222 з 358
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)