Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 26.03.2019
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


ЗМІ про відзначення 96-ї річниці створення ЗУНР у Львові Надрукувати
Любомир Горбач   
08.11.2014

 ЗМІ про проведений захід:

"Близько сотні реконструкторів  впродовж години відтворювали бої за Львів, з використанням зброї. Театралізованим дійством організатори та учасники вшановували пам'ять українців, що загинули під час українсько-польської війни у 1918-1919 роках.

«Сьогодні ми відтворюємо другий день вже незалежної Західноукраїнської Народної Республіки, коли поляки зі зброєю в руках намагалися зупинити наше прагнення отримати незалежність. 2 листопада відбулися бої між українцями і поляками вже у самому місті», – розповів голова Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять» Любомир Горбач." 

Інформаційна агенція «Вголос»

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відзначення 96-ї річниці проголошення Західної Української Народної Республіки(ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
28.10.2014
Громадська організація Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» запрошує на заходи присвячені проголошенню ЗУНР у м. Львові.

Інформація про заходи:

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відзначення 72-ї річниці створення УПА в Слободоболехівській ЗОШ Надрукувати
Administrator   
27.10.2014

Без УПА неможливо уявити нашої історії, нашої культури, нашої країни. Їхні дії невмирущі.

14 жовтня 2014 року минуло 72 роки від створення УПА – славних синів та дочок українського народу, але й сьогодні вони живуть, вони говорять зі своїми нащадками.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інтерв'ю в журналі "The Ukrainians" Надрукувати
Тарас Прокопишин   
23.10.2014

…У час, коли День Захисника Вітчизни вирішено відзначати у річницю створення Української Повстанської Армії, публікуємо розмову з Любомиром Горбачем, керівником товариства пошуку жертв війни «Пам’ять». Цей чоловік уже 10 років разом з однодумцями без зарплат і «завдань згори» шукає, ідентифікує і перепоховує воїнів, що загинули у ході Першої і Другої світових воєн. Він не розділяє серця, з яких росли мальви, на своїх і чужих. І упівців, і червоноармійців, й есесівців — усіх хлопці з “Пам’яті” ховають згідно з військовими традиціями і за християнським обрядом.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Марш "Слави УПА" з нагоди 72-ї річниці створення УПА (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
07.10.2014

 72-ій річниці створення Української Повстанської Армії Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" присвячує 12 жовтня у м. Львові, відбувся марш "Слави Української Повстанської Армії", присвячений 72-ій річниці від дня заснування Української повстанської армії.

 

 ЗМІ про проведений захід:

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Освячення пам’ятного знаку в с. Воля Старосамбірського району(ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
19.09.2014

До 100 річчя від трагічного початку Першої Світової війни, у неділю, 21 вересня, у с. Воля Старосамбірського району на Львівщині відбулось освячення пам’ятного знаку встановленого на місці захоронення українців, австрійців, росіян вояків різних національностей, які загинули у 1915 році в околицях села Воля.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відбулось перепоховання останків вояків загиблих у роки Першої Світової війни (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
11.09.2014

До 100-річчя від трагічного початку Першої Світової війни, у п’ятницю, 12 вересня, у с. Орява Сколівського району на Львівщині відбулось перепоховання близько шести десяти людських решток українців, німців, австрійців, росіян вояків різних національностей, які загинули у 1915 році в Карпатах.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відкриття пам’ятника Михайлові Гаврилку (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
“Союз українок”   
03.09.2014

7 вересня в м. Болехові, відбулось відкриття пам’ятника митцеві - воїну Михайлові Гаврилку. На святкові урочистості прибули представники чи не зі всіх куточків України, були також гості з діаспори Канади. Багато письменників, літераторів, та митців, та всі ті, котрі шанують величний подвиг та творчий спадок творців та митців українського героїчного подвигу. Приїхав на відкриття першого пам'ятника в Україні Михайлові Гаврилку, його онук Орест Абрагамович, котрий разом з письменником Романом Ковалем ініціатором спорудження даного пам’ятника, президентом історичного клубу "Холодний яр", автором книг "Михайло Гаврилко: і стеком і шаблею"," Шевченкіана Михайла Гаврилка", урочисто відкрили його.

 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Осв’ячення "Музею-криївки УПА" Надрукувати
Любомир Горбач   
01.09.2014

  7 вересня о 15:00 відбудеться осв’ячення "Музею-криївки УПА" біля с. Басівка Пустомитівського району, Львівської області. Також буде проведено театралізоване військово-історичне дійство «Бій боївки УПА проти НКВД» за участі ГО «Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять».

 

 
Поділитися у соцмережах
Проведено вшанування полеглих у Першій Світовій війні на г. Лисоня (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
08.08.2014

10 серпня 2014 у місті Бережанах відбулась акція вшанування полеглих у Першій Світовій війні та відзначення 100-річчя заснування Легіону УСС. Організатори акції: Бережанська районна рада та ГО "Європейська Галицька Асамблея".

Сто років минає від початку кривавої війни, котра за свої масштаби, кількість залучених держав і націй, а також за глобальні наслідки отримала назву Перша світова. Галичина була чи не  найкривавішим полем її битв. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
ЯВОРИНА-2014 Надрукувати
Роман Гуцул   
01.08.2014

Починаючи з 1986 року, в першу суботу після свят Петра і Павла у гірський масив Яворина, що в Долинському районі Івано-Франківської області з’їжджаються сотні і сотні людей, яким пам’ять про український повстанський рух 40-50 років є дорогою.

Восени 1944 року тут вели нерівний бій та героїчно полягли інструктори і штаб старшинської школи "Олені". 31 жовтня 1946 року, у цих лісах загинув крайовий провідник ОУН Карпатського краю Ярослав Мельник "Роберт" зі своїм проводом.

Яворина – це збереження пам’яті про ті героїчні дні, з якої твориться сучасна історія, що стає опорою нашої незалежності.

Цього року у цьому патріотичному заході, що вкотре відбувся 19-20 липня, взяли участь представники Товариства пошуку жертв війни "Пам’ять" - члени Долинської боївки.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 112 - 222 з 331
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)