Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 26.03.2019
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Товариство "Пам'ять" вшанувало полеглих у "Бродівському котлі" Надрукувати
Тарас Павлишин   
02.08.2011
BrodivskyjKotel2011 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 23-24 липня відбулися організовані Товариством пошуку жертв війни "Пам’ять" заходи із вшанування полеглих в боях у липні 1944 року.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Анонс заходів з вшанування полеглих у "Бродівському котлі" Надрукувати
Осередок Товариства   
19.07.2011
Громадська організація Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", благодійний фонд "Броди-Лев", магазин "Зброя та спорядження "Штурм" закликають вшанувати українських вояків полеглих у липні 1944 року підчас німецько-радянської війни у "Бродівському Котлі".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
24 липня на військовому кладовищі поблизу с.Червоне перепоховають останки загиблих у роки війни Надрукувати
Любомир Горбач   
11.07.2011

Під час польових пошукових досліджень на Львівщині та Тернопільщині Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" виявлено місця санітарних захоронень загиблих у роки Другої Світової війни вояків радянської "Червоної Армії" та дивізії "Галичина". Відомі прізвища, імена та інформація про загиблих.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Фестиваль "Героїчна Тустань" відвідали бійці УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
01.07.2011

Tustan 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 26-27 червня 2011 р. у с.Урич Львівської області пройшов фестиваль "Героїчна Тустань".

У рамках фестивалю Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" було проведено реконструкцію бою між відділами УПА та НКВД.

 
Поділитися у соцмережах
70-та річниця Акту відновлення української державності Надрукувати
Олександр Дума   
29.06.2011

30 червня 2011 року о 16.00 год. у м.Львові на пл.Ринок, біля головного входу в міську Ратушу, в честь 70-ої річниці Акту відновлення української державності відбудеться військово-історична реконструкція за участю товариства " Пам'ять" та при сприянні магазину "Штурм".

  

 
Поділитися у соцмережах
Патріотичний фестиваль на батьківщині Євгена Коновальця Надрукувати
Анатолій Табака   
25.06.2011

 Весна - літо – фестивальна пора. Щороку різноманітних заходів, на яких можна добре відпочити, послухати улюблену музику й знайти нових цікавих друзів, стає щораз більше. І це добра тенденція. У когорті фестивального хіт-параду чільне місце посідає й щорічний, фестиваль у Зашкові, що неподалік м. Жовкви. З 2008 року це невеличке село в червневу пору приймає на берегах свого мальовничого озера та на узліссі численних поціновувачів активного, драйвового й пізнавального відпочинку, а головно шанувальників історичної постаті національно-визвольного руху провідника ОУН Євгена Коновальця. Цьогоріч справляли 120-у річницю уродин видатного українця.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Вшанування 120-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця в м. Ходорів Надрукувати
Анатолій Табака   
10.06.2011

Зустріччю молоді із ветеранами визвольних змагань, урочистою ходою та військово-історичною реконструкцією на Жидачівщині відзначили 120-річчя від дня народження провідника ОУН, полковника Євгена Коновальця.

 Захід, приурочений ювілею Євгена Коновальця – непересічної особистості в історії українських національно-визвольних змагань, відбувався у м. Ходорові й тривав два дні, протягом яких відбулося кілька цікавих, незвичних та інформаційно насичених для наших теренів акцій.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Рівенщині вшанували пам'ять Тараса Бульби-Боровця Надрукувати
Степан Добарін   
01.06.2011
RivneHodaBulbaBorovez 23
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 15 травня 2011 року в м.Березне що на Рівненщині, за участі рівенського осередку товариства "Пам'ять", відбулася смолоскипна хода присвячена пам'яті хорунжого Української Повстанської Армії  Тараса Бульби-Боровця.
 
Поділитися у соцмережах
Розквітне калина над могилами незабутих героїв Надрукувати
Михайло Дмитрів   
01.04.2011
Наприкінці 2010 року до Любомира Горбача, голови Громадської організації "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", звернувся житель Жовкви, ветеран УПА пан Степан Яськів з інформацією про те, що на території цвинтаря у м.Жовква, що знаходиться поруч з міжнародною трасою "Варшава-Львів", є невпорядковані захоронення борців за волю України, за якими ніхто не доглядає і територія яких заросла чагарниками. Як засвідчив пан Степан, на цій ділянці цвинтаря поховано понад 200 людей – невинно закатованих жертв Народним комісаріатом внутрішніх справ (НКВС).
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Львові збирають інформацію про місця захоронення жертв війн Надрукувати
Горпина Шипіт-Гучало   
28.03.2011

Вже за три роки весь світ відзначатиме сумний 100-літній ювілей від початку Першої світової війни. Громадяни чи не всіх країн брали участь у бойових діях, багато з яких велись на території України за безпосередньою участю самих українців. Десятки тисяч наших земляків хотіли б вшанувати своїх предків, але багато могил необхідно спершу віднайти.

З ініціативою зібрати інформацію про місця похованння жертв війни та політичних репресій на території Львівської області та суміжних із нею районах, звернулись представники Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять». Як не прикро, але наша держава чомусь вперто забуває про ці справи, хоча згідно з Законом України «Про охорону культурної спадщини» місця боїв та поховань жертв війни належать до пам'яток історії і охороняються державою. Про те, як готуються до відзначення 100-річчя Першої світової війни у Львові та області, розповідає голова Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Помер Юрій Ференцевич Надрукувати
Микита Васильченко   
15.02.2011

Вчора, 14 лютого, помер наш друг Юрій Ференцевич (Цюха).

Народився у Львові 6 січня 1926 р.Б.

Пластун з 1942 року, курінь “Передових”, з 1947 р. - курінь "Ватага Бурлаків".
Вояк дивізії “Галичина” від 18 липня 1943 р. до кінця війни, в ранзі підстаршини.
Полонений в Італії, а від 13 березня 1947 р. до звільнення 17 травня 1947 р., в американськім полоні в Німеччині.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 223 - 331 з 331
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)