Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини Сьогодні: 08.07.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Досліджено місця масових поховань жертв НКВД в смт.Лопатин Надрукувати
Любомир Горбач   
30.09.2006

Lopatyn 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso  17 вересня  2006 року пошуковою групою «Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» проводилися дослідження на місці захоронень жертв більшовицьких репресій в урочищі "Юрище" біля смт.Лопатин Радехівського р-ну Львівської області.

Зокрема, було розкопано підвальне приміщення, куди за свідченнями очевидців скидалися тіла вояків УПА та репресованих місцевих жителів.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Бродівщині вшановують загиблих героїв УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
21.09.2006

21 вересня ц.р. у лісі між селами Лісове-Піски Бродівського району на місці партизанської криївки членами ВО "Свобода" та Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" встановлено пам'ятний знак і проведено вшанування пам'яті загиблих вояків Української Повстанської Армії.
Тут 18 березня 1946 року у тяжкому і довготривалому бою з каральними загонами НКВД героїчно загинули вояки УПА Мигаль Степан "Гонта", Мигаль Стефанія, Шульський Максим, Шульський Степан, Хміляр Іван, Микитюк Іван, Войтович Іван.

Вічна пам'ять Героям !

 
Поділитися у соцмережах
До річниці початку масового терору в Галичині Надрукувати
Любомир Горбач   
20.09.2006

Lonskoho 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 17 вересня 1939 року в Західну Україну на заміну польській окупаційній владі приходить московсько-більшовицький окупаційний режим. За неповних 2 роки панування «народна» влада знищила і вивезла до Сибіру сотні тисяч українців та інших мешканців Західної України.
У розділі Фотогалереї - Історія рідного краю представлені світлини, які є яскравим прикладом звірств комуністичного режиму влітку 1941 року.

Світлини надані ЛОТ "Пошук" та Центром досліджень визвольного руху.

 
Поділитися у соцмережах
Громадський суд над комуністичним режимом Надрукувати
Любомир Горбач   
19.09.2006
Віче
28 червня 2006 р. увечері на площі біля пам’ятника Т.Шевченкові Товариством пошуку жертв війни “Пам’ять” спільно з ВО “Свобода”, Центром досліджень визвольного руху, Товариством “Пошук” було скликано віче під назвою “Громадський суд над злочинним комуністичним режимом”.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Виявлено масові поховання жертв нацизму у Буському р-ні Надрукувати
Любомир Горбач   
01.09.2006
З урахуванням листа Головного равіна м.Києва та України від 31.05.2006 року щодо проведення польових пошукових досліджень на місці нацистських розстрілів єврейського населення під-час Другої світової війни у м.Буськ Львівської області Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" було проведено ряд заходів по встановленню місця розстрілів та захоронення.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Карпатський рейд «Пам'яті» Надрукувати
капітан Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, кор.«Армії України»   
30.08.2006
колектив археологів
З 26 липня по 5 серпня цього року в Карпатах відбулася чергова експедиція археологів з громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» (про діяльність цієї організації вже розповідалося на шпальтах газети «Армія України»). Цього разу завданням пошуковців-професіоналів було виявлення місць захоронення та ексгумація останків військовослужбовців армій Російської та Австро-Угорської імперії, які загинули під час Першої Світової війни. В гірському поході археологів брав участь кореспондент «Армії України».
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Підтверджено місця розстрілів Надрукувати
Часопис Буського району "Воля народу", №71 від 18.08.06   
21.08.2006
Увага мешканців Ліпибок, що у Буську, останніми днями звернена на те, як одні люди в уніформі викопують обабіч єврейського цвинтаря на лузі прямокутні ями, а збоку стоять інші - з відеокамерами та фотоапаратами з потужною оптикою - і все це фіксують. За свідченнями очевидців, у цих місцях під час війни німецькі команди (есесівці, поліція, жандармерія) розстрілювали євреїв. Саме  з метою підтвердження злочинів фашистської Німеччини під час Другої світової війни у Буську і перебувають ці люди.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Підсумки експедиції на г.Татарівка Надрукувати
Ярослав Онищук   
14.08.2006
Згідно дозволу Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни і політичних репресій (№2/13/01/2006 від 13.07.2006 р.) громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» на замовлення Благодійної організації «Федерація скаутів «Галицька Русь» проводила пошуково-ексгумаційні роботи на г.Татарівка біля с.Нижня Рожанка Сколівського р-ну Львівської області.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Останні новини з "Бродівського котла" Надрукувати
Любомир Горбач   
01.08.2006
Згідно державної програми по вшануванню жертв війни і політичних репресій пошуковою групою Товаритсва "Пам'ять" було здійснено кілька експедицій в район так званого "Бродівського котла".
Метою було виявлення санітарних захоронень на місцях боїв між бійцями Червоної армії та дивізії Галичина.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Історія нагадує про себе Надрукувати
Газета "Експрес"-"Львівські новини" від 27 липня-3 серпня 2006 року № 30(170)   
27.07.2006
Археологи Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" розпочали розкопки на горі Татарівка у Сколівському районі. Тут планується знайти та перепоховати останки майже двохсот військовиків.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Новини про експедицію на г.Татарівка Надрукувати
Любомир Горбач   
27.07.2006
Зима 1915 року в Карпатах виявилася сніжною та морозною. Австро-угорський фронт стояв по вершинах гір Татарівка, Магура, Магій, що в Сколівському районі Львівської області, стримуючи шалений наступ підрозділів Російської Царської Армії.
Незважаючи на висоти гір (а це більше ніж 1000 м), крутизну схилу, товщину снігового покриву (який досягав 1 м), та 30 градусні морози росіяни постійно штурмували позиції австрійців. Не рахуючись із людськими втратами росіяни здобули вершини гір Магура і Татарівка. Схили гір, шанці, бліндажі, ями від вибухів були вщент заповнені тілами загиблих вояків - українців, росіян, німців, австрійців.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 334 - 350 з 350
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)