Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція Сьогодні: 24.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На Золочівщині провели відтворення боїв 1944 року (відео) Надрукувати
Любомир Горбач   
20.07.2020
  У Золочівському районі Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" провело військово-історичне відтворення подій, які відбулися в цих краях у липні 1944 року.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Вінниця – столиця УНР Надрукувати
Любомир Горбач   
14.10.2019
  12 жовтня IV-й Всеукраїнський фестиваль "Вінниця – столиця УНР" ефектно та гучно завершився військово-історичною реконструкцією бою армії Української Народної Республіки проти білогвардійських підрозділів (військові формування Півдня Росії) та більшовицьких військ.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Волині пройшов фестиваль "Криївка Перця" Надрукувати
Любомир Горбач   
20.09.2019
  Уже четвертий рік поспіль у с.Липне Ківерцівського району проходить патріотичний фестиваль "Криївка Перця".
Сімдесят років тому в цих місцях дислокувалися упівці на чолі з Василем Чепелюком під псевдо “Перець”. І зараз, мешканці району з вдячністю згадують подвиг і жертву синів та дочок України, що захищали й захищають незалежність нашої держави.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Фестиваль "Остання столиця" 2019 Надрукувати
Любомир Горбач   
28.08.2019
24-25 серпня в Кам’янці-Подільському відбувся історичний фестиваль "Остання столиця", присвячений добі Української Народної Республіки. Реконструктори з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" вже вкотре активно долучилися до цього дійства і "повернули" учасників фестивалю в атмосферу подій столітньої давнини.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Заходи до 75-ї річниці боїв у "Бродівському оточенніі" Надрукувати
Прес-служба Товариства   
17.07.2019
Вшановуючи пам’ять українців і вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами під час радянсько-німецької війни, та побратимів реконструкторів – Івана Городнюка, Артема Романова, Анатолія Сулими, котрі загинули в боях на Донбасі під час московсьско-української війни 2014-2018 років, Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" проведе на теренах Буського і Золочівського р-нів Львівської області заходи, участь у яких візьмуть реконструктори з Києва, Одеси, Луцька, Ківерців, Львова, Тернополя, Івано Франківська, Житомира, Рівного та інших куточків України.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Тернопільщині пройшов військово-історичний фестиваль "Чортківська офензива" Надрукувати
Любомир Горбач   
10.06.2019
3 дні тривав на Тернопільщині військово-історичний фестиваль "Чортківська офензива", присвячений 100-річчю наступальної військової операції Української Галицької Армії.
Розпочався фестиваль 7 червня у с.Ягільниця на Тернопільщині. І це була перша локація, де учасники фестивалю зустрілися з реконструкторами з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Реконструктори з Львівщини взяли участь у святкуванні Дня Героїв в Івано-Франківську Надрукувати
Любомир Горбач   
26.05.2019
26 травня в Івано-Франківську, в рамках святкування Дня Героїв, відтворили бій вояків УПА проти підрозділів німецького Вермахту і НКВС.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
До 100-річчя проголошення Соборності України на Підволочищині провели реконструкцію бою Надрукувати
Любомир Горбач   
29.01.2019

Століття проголошення Акту об'єднання УНР і ЗУНР у Соборну Україну на Підволочищині святкували гучно і барвисто.

Учасники дійства провели символічне об'єднання на середині мосту, прокладеного над річкою Збруч, що розділяє Хмельницьку та Тернопільську області. У живому ланцюгу єдності понад пів тисячі учасників дійства з’єднали жовту та блакитну стрічки в Український Прапор. Із вітальним словом до людей звернулися священнослужителі, народні депутати та представники місцевого самоврядування.

А родзинкою свята стало театралізоване військово-історичне дійство – бій підрозділу війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії, проведений представниками ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" з міста Львова. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Святкування Дня захисника Руси-України у Львові Надрукувати
Любомир Горбач   
15.10.2018

  14 жовтня, з нагоди Дня захисника Руси-України та на відзначення 76-ї річниці створення Української повстанської армії Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської  обласної Ради, провело в м.Львові у сквері "На валах" театралізоване військово-історичне дійство "Бій відділів УПА проти німецького "Вермахту" та підрозділів військ НКВД СССР".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Фестиваль "Знесіння Фест" у Львові пройшов в дусі УСС Надрукувати
Любомир Горбач   
03.09.2018
2 вересня у м.Львові в парку "Знесіння" пройшов фестиваль "Знесіння Фест", що цьогоріч присвячений сторіччю утворення ЗУНР та подвигу Українських січових стрільців.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Остання столиця УНР 2018" у Кам'янець-Подільському (оновлено) Надрукувати
Осередок Товариства   
28.08.2018

 На два дні Кам’янець-Подільський знову став столицею Української Народної Республіки - 24-25 серпня всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції "Остання столиця" повернув місто у буремний 1919 рік.

Цьогоріч до участі у фестивалі було залучено більше 100 членів клубів військово-історичної реконструкції з Києва, Львова, Одеси, Вінниці та Кам’янця-Подільського, та найбільшу в Україні кількість техніки, а саме - три броньовики "Остін" та два автомобілі.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Фестиваль "Остання столиця УНР 2017" Надрукувати
Любомир Горбач   
28.08.2017
 2 6-27 серпня 2017 року, до сотої річниці початку української революції, Кам’янець-Подільський знову став столицею УНР.
Фестиваль "Остання столиця УНР", присвячений першим визвольним змаганням, повернувся. Участь у фестивалі взяли і представники гуртка військово-історичної реконструкції Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
«Україна у вогні чужої війни» Надрукувати
Любомир Горбач   
25.06.2013

Lviv23062013 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 23 червня у Львові Товариством пошуку жертв війни «Пам’ять» проведено захід «Україна у вогні чужої війни», присвячений 72-й річниці від початку німецько-радянської війни. Наступних три з половиною роки Україна стала полем битви двох хижаків – нацистського та більшовицького режимів, котрі полишили після себе руїну і забрали мільйони життів українців.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Тактика "Між Стрипою і Серетом. Весна 1916-го" Надрукувати
Тарас   
22.04.2013

Taktyka042013 17
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 13-14 квітня 2013 року в лісовому масиві під Львовом відбувся тактичний захід періоду Першої Світової Війни "Між Стрипою і Серетом. Весна 1916-го".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У м.Рава-Руська пройшли заходи з нагоди 70-річчя утворення УПА Надрукувати
Михайло Дмитрів   
10.09.2012

RavaRuska2012 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso За ініціативи Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", в рамках святкування 557 річниці з дня заснування м.Рава-Руська, та з нагоди 70-ї річниці створення УПА,  9 вересня 2012 р. у парку ім. Т.Шевченка відбулась реконструкція бою між підрозділами УПА та військами НКВД. Близько 50 чоловік, членів ГО “Пам’ять” і прихильників віддали шану воякам, полеглим за волю України, виконавши сальву на честь загиблих у визвольній боротьбі

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Остання столиця УНР - 2012 Надрукувати
Любомир Горбач   
27.08.2012

Остання столиця УНР 23-25 серпня ц.р. у м.Кам'янці-Подільському пройшли заходи пов’язані з проведенням фестивалю “Остання столиця”, точніше двох фестивалів – військово-історичного та музично-патріотичного, присвячених героїчній сторінці початку ХХ століття, коли місто було столицею України.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відбулася реконструкція бою УПА у селі Скварява Надрукувати
Золочів.нет   
07.05.2012
ReconstrSkvaryava 8
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Ці люди боролися та захищали рідну землю, свідомо чинили спротив радянській владі зі зброєю в руках, і жоден з них не відступився від своїх переконань до останнього… Пам’ятаючи відвагу та самопожертву воїнів УПА товариство  пошуку жертв війни "Пам’ять" зробило доброю традицією відтворення боїв, в яких воювали українські повстанці.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Коли ви вмирали, вам дзвони не грали! Надрукувати
Тарас Павлишин   
25.04.2012
На Рівненщині в урочищі Гурби 17 квітня ц.р. відбулись урочисті заходи з вшанування пам’яті воїнів УПА. Архієпископом Рівненським та Острозьким було відправлено поминальну службу по загиблих повстанцях, які віддали своє життя за волю України. Зі сцени люди могли почути виступи Андрія Шкляра, Сергія Василюка, Володимира Вермінськго та інших діячів краю.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Ми пам’ятаємо і шануємо твоїх синів-героїв, Україно! Надрукувати
Анатолій Табака   
28.12.2011

24 грудня з самого ранку у с. Пятничанах зібралися молоді люди реконструктори із Львівщини та Волині. Переодягнувшись у військову форму часів Другої світової війни, яку використовували підрозділи УПА, вони сформувала боївку УПА. Свій пам’ятний перехід із П’ятнична до Юшківців присвячений героям української повстанської армії, які загинули на теренах Кологорів, Девятник та Юшківців почали з підняття в гору на сільський цвинтар цього села. Біля братської могили, в якій лежать поховані воїни Української Повстанської Армії, боївка стала до молитви, потім в пам’ять про повстанців над селом пролунала сальва.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
13 листопада Січові Стрільці повоювали з поляками Надрукувати
Любомир Горбач   
10.11.2011

13 листопада ц.р. з 15:00 до 16:30 год. у Львові в лісопарку довкола Цитаделі, а саме Малої Максиміліанської вежі №3, відтворили військово-історичне дійство - бій за Цитадель між Січовими Стрільцями та польським військом. При цьому була задіяна зброя і одяг 1918 року.

Військово-історична реконструкція проводилася в рамках відзначення 93-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Біля Переяслав-Хмельницького знімали фільм про Першу Світову Війну Надрукувати
Любомир Горбач   
07.11.2011

WWWI 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso На початку листопада ц.р. члени Товариства пошку жертв війни "Пам'ять" взяли участь у зйомках фільму про події періоду Першої Світової Війни.

Зйомки проходили на артилерійському полігоні "Дівички" біля Переяслав-Хмельницького. Члени Товариства "воювали" в одностроях вояків Австро-Угорської імперії, в тому числі і як Січові Стрільці, підрозділи яких були у складі військ імперії.

 
Поділитися у соцмережах
У м.Львові вшанували Армію Нескорених щорічним маршем слави Надрукувати
Тарас Павлишин   
17.10.2011

  15-16 жовтня ц.р. у м.Львові відбулися організовані Товариством "Пам'ять" заходи з відзначення 69-ї річниці створення УПА.

 Суботня погода явно не сприяла підготовчим роботам. Здавалося, що у неділю реконструкція пройде в болоті. Проте, під вечір, все змінилося.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Марш Слави УПА" м.Жидачів (2 жовтня 2011) Надрукувати
Анатолій Табака   
10.10.2011

До 69-ої річниці створення УПА присвячується...

У неділю 2 жовтня, Жидачів на кілька годин повернувся у минуле століття, у неспокійні й тривожні часи 40-50-х років. Повернулося, щоб нинішнє покоління пам’ятало історію й пишалося тим, що вони українці, що живуть на своїй, Богом даній землі.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Марш Слави УПА" у с.Волиця Жовківського р-ну (18 вересня 2011) Надрукувати
Анатолій Табака   
22.09.2011

18.09.2011 р. в с. Волиця Жовківського р-ну, Львівської обл. відбулось відтворення бою між бандитськими загонами НКВД та воїнами УПА.

В реконструкції взяли участь 25 членів ГО “Пам'ять”.

Події, які відтворювали реконструктори відбувалися з 1941 по 1952 рр., майже в кожному українському селі. Це відтворення бою показувало реальні події, які відбувались під час та після ІІ світової війни. Коли українці побачили, що радянська влада нічим не краща ніж нацистський режим багато хто з українців взяв у руки зброю та вступив у лави Української Повстанської Армії.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Остання столиця УНР Надрукувати
Анатолій Табака   
26.08.2011

Такого братерства ще не бачила багатолика історія України. В одному таборі пліч-о-пліч мирно співжили регулярні війська більшовицької армії та воїни Української Народної Республіки.

	

Насправді це військово-історичні реконструктори зі Львова, Жидачева, Києва, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Тернополя, Прилук, Кривого Рогу у замчищі фортеці Кам’янця-Подільского готувалися до відповідального дійства відтворення історичних подій що відбувалися тут 92 роки тому.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Фестиваль "Остання столиця УНР" у Кам'янці-Подільському Надрукувати
Любомир Горбач   
23.08.2011
LastCapital2011 9
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 20-21 серпня 2011 року у м.Кам'янці-Подільському відбувся військово-історичний фестиваль "Остання столиця УНР" на тематику доби УНР (1919-1920 рр.), приурочений 20-й річниці Незалежності України.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 30 з 72
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)