Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція Сьогодні: 29.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Хітарі 19 серпня 2010 року відтворили героїчний бій УПА із загонами МГБ Надрукувати
Осередок Товариства   
20.08.2010
Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" та Сколівська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" взяли участь у вшануванні пам`яті повстанців, загиблих під час облави загонів МГБ у 1947 році в селі Хітар, що на Сколівщині.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відбулися заходи до 66-ї річниці боїв у Бродівському котлі Надрукувати
Тарас Павлишин   
19.07.2010
BrodivskyjKotel2010 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 16-18 липня 2010 року в околицях сіл Червоне та Ясенівці Золочівського району Львівської області відбулися заходи із вшанування пам’яті українців та вояків інших національностей, полеглих в липні 1944 року в боях під Бродами.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Анонс заходів з вшанування пам'яті полеглих у "Бродівському котлі" Надрукувати
Тарас Павлишин   
21.06.2010

Вшановуючи пам’ять українців та вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами, Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" та магазин "Зброя і спорядження "Штурм" анонсують заходи, котрі планується провести 16-18 липня 2010 року в околицях сіл Червоне та Ясенівці Золочівського району Львівської області.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Луцьку відтворено бойові події літа 1916 року Надрукувати
Осередок Товариства   
08.06.2010

LuzkLUSS 20
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Вшановуючи пам'ять загиблих у Першій Світовій Війні українців та вояків інших національностей Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", магазин зброї та спорядження "Штурм" з м.Львова, взяли участь у військово-історичному дійстві, що відбулося 5-6 червня ц.р. у м.Луцьку.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Проведено вишкіл рекрутів дивізії "Галичина" Надрукувати
Тарас Павлишин   
07.06.2010

29-30 травня цього року поблизу с.Раковець Миколаївського р-ну Львівської області за сприяння Товариства "Пам’ять", магазину зброї та спорядження "Штурм", особового складу 2 E LSSAH, відбувся польовий вихід рекрутів дивізії "Галичина".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
На Маківці відтворено бойові події часів Першої Світової Війни Надрукувати
Любомир Горбач   
26.04.2010
Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять», магазин зброї та спорядження «Штурм» з м.Львова 24-25 квітня поблизу г.Маківка Сколівського району Львівської області провели військово-історичну гру присвячену 95-й річниці переможних боїв Легіону Українських Січових Стрільців (УСС) за гору Маківка.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941р. / 2010 Надрукувати
Любомир Горбач   
02.04.2010
"Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" та магазин "Штурм" взяли участь у створенні фільму "Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-41р.".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Розпочато зйомки фільму "Бій за гору Маківка" Надрукувати
Любомир Горбач   
24.02.2010

BijUSSzaMakivku 11
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 13-14 лютого 2010 року у с.Тухля Сколівського району Львівської області, з ініціативи "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", ТМ "Штурм" розпочато зйомку перших сюжетів для документально-ігрового фільму "Бій за гору Маківка".

Фільм присвячено героїчній боротьбі Легіону Українських Січових Стрільців у квітні-травні 1915 року за гору Маківка.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Зимові тактичні заняття на Львівщині вже стають традицією Надрукувати
Тарас Павлишин   
10.02.2010

UPAVermaht2010 0
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 6-7 лютого цього року в околицях с.Теребежі біля Олеська вже вдруге відбулися тактичні заняття на тему зимових боїв між УПА і підрозділами Вермахту. Легенда останньої акції була такою: на окупованій нацистами території Західної України почастішали акції УПА проти відступаючих і ослаблених боями з більшовицьким військом підрозділів німецького війська та їх гарнізонів. Мета повстанців – здобуття зброї та амуніції для подальшої боротьби за свою Державу. Бійці УПА блискавичними нападами шарпають німецькі підрозділи і швидко зникають в невідомому напрямку.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Анонс. Тактика. Весна 1915 р. Надрукувати
Любомир Горбач   
21.12.2009
З нагоди відзначення 95-ї річниці героїчних та переможних боїв підрозділів Легіону Українських Січових Стрільців за гору Маківка у квітні-травні 1915 року, ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", магазин зброї та спорядження "Штурм" анонсують тактичні заняття періоду Першої Світової Війни на тему "Весна 1915 року в Бескидах".
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Машинґвери" – новий кліп про УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
01.12.2009
Mashyngvery 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso З ініціативи та за фінансового сприяння Володимира Правосудова, власника магазину зброї та спорядження "Штурм", і за участю товариства пошуку жертв війни "Пам’ять" розпочато роботи над створенням музичного відеокліпу "Машинґвери", присвяченого боротьбі Української Повстанської Армії.
Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Слава УПА не вмре, не загине ! Надрукувати
Андрій Бойків   
13.10.2009

За ініціативою Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" і за підтримки магазину зброї та спорядження "Штурм", Центру досліджень визвольного руху, Львівської міської ради, 11 жовтня у Львові вже вдруге відбувся марш "Слави Української Повстанської Армії", присвячений 67-й річниці створення УПА.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Запрошуємо реконструкторів до м.Львова для відзначення 67 річниці створення УПА! Надрукувати
Любомир Горбач   
21.09.2009

11 жовтня 2009 року у м.Львові, з нагоди 67 річниці створення Української Повстанської Армії, "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", "Штурм" та "Центр досліджень визвольного руху" запрошують клуби української військово-історичної реконструкції взяти участь у марші "Слави Української Повстанської Армії" і театралізованому дійстві "Бій УПА з "Вермахт".

Зголошення подавати за тел. 8-067-6748660

 
Поділитися у соцмережах
У Новому Загорові відтворили героїчний бій УПА проти гітлерівців Надрукувати
Тарас Павлишин   
08.09.2009

NovyjZahoriv 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso У неділю 6 вересня, на місці славнозвісного бою чоти УПА проти гітлерівців, відбувалися заходи із вшанування українських героїв. "Родзинкою" цьогорічного святкування стала військово-історична реконструкція бою.

Дійство відбулося біля монастиря Різдва Пресвятої Богородиці поблизу с.Новий Загорів, Локачинського району Волинської області.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
За участю товариства "Пам'ять" створено ще один фільм про УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
25.08.2009

25 серпня 2009 року з нагоди 18-ї річниці проголошення незалежності України на телевізійному каналі УТ-1 відбулася прем’єра телефільму- "Війна Мирослава Симчича", створеного Національною телекомпанією України, "Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять",  магазином зброї та спорядження "Штурм".
Фільм присвячено героїчній боротьбі чотового Української Повстанської Армії проти німецьких та московських окупантів у сорокових, п’ятдесятих роках минулого сторіччя.

 

 
Поділитися у соцмережах
На фестивалі "Бандерштат" воювали по-справжньому! Надрукувати
Любомир Горбач   
10.08.2009

Bandershtat 14
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso У місті Луцьку 8-го та 9-го серпня відбувався пісенний фестиваль "Бандерштат", присвячений 100-річчю від дня народження національного героя України Степана Бандери.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
І знову бій … Надрукувати
Любомир Горбач   
20.07.2009

BrodivskyjKotel2009 6
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso19 липня між селами Червоне-Ясенівці Золочівського району Львівської області поруч з військовим кладовищем вояків дивізії "Галичина", на місці кровопролитних  боїв в часи Другої Світової війни, відбулося військово-історичне відтворення бою "Прорив з оточення".

Організатором даного заходу виступили "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", та магазин "Зброя та спорядження "Штурм".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
19 липня відбудеться реконструкція бою у "Бродівському котлі" Надрукувати
Тарас Павлишин   
08.07.2009
Шановні друзі реконструктори!

"Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", "Зброя та спорядження "Штурм" запрошують громадськість Львівщини, представників ЗМІ на урочистості з нагоди 65-ї річниці боїв дивізії "Галичина" – "Вшануймо пам`ять загиблих", які відбуватимуться 19 липня поблизу с.Червоне Золочівського р-ну Львівської області.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Знімають фільм про Марка Боєслава Надрукувати
Тарас Семущак   
01.07.2009

 20-21 червня "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" разом з членами Львівської обласної Організації ВО "Свобода", Міської Організації ВО "Свобода", взяли участь у зйомках документально-музичного фільму про життя та героїчну боротьбу поета, публіциста Михайла Дяченка - псевдо "Марко Боєслав".

Марко Боєслав був членом ОУН, провідником відділу пропаґанди Карпатського краю в Українській повстанській армії, головним редактором упівських журналів "Чорний Ліс", "Шлях Перемоги", "Повстанець", є автором пісні "Рости, рости черемшина...".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
"Свобода" презентувала в Чехії фільм "Бандерівці" Надрукувати
Віталій Гор   
09.04.2009

Симпатики чеського осередку ВО "Свобода" за підтримки Міжнародного об`єднання "Українська Свобода" провели презентацію документально-художнього фільму "Бандерівці" в місті Плзень, що на заході Чехії.

Нагадаємо, що документально-художній фільм "Бандерівці" створений спільними зусиллями Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять» та Львівської обласної організації ВО "Свобода". Стрічка розповідає про боротьбу УПА проти німецьких та більшовицьких окупантів на території Західної України у 1940-1950 роках.

 
Поділитися у соцмережах
Розпочато зйомки нового фільму з серії "УПА - Невідомі Сторінки" Надрукувати
Любомир Горбач   
06.03.2009

У лютому ц.р. товариство пошуку жертв війни "Пам`ять" взяло участь у фільмуванні документальної стрічки "Коронний бій сотника УПА Мирослава Симчича".

Зйомки проходили два тижні під замовленням Національної Телекомпанії Україна, режисер стрічки Олександр Рябокрис.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Зима перевірила реконструкторів на міцність Надрукувати
Тарас Павлишин   
27.02.2009

13–15 лютого 2009 року в лісах між с.Гавареччина і Теребежі на Львівщині відбувалися тактичні виправи з військово-історичної реконструкції подій Другої світової війни, а саме сутичок боївок УПА з німецьким гарнізоном взимку 1944 року.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Розстріляний вертеп Надрукувати
Любомир Горбач   
20.01.2009

Сьогодні 20.01.2009 о 20.30 год. на Першому національному каналі телебачення УТ-1 відбудеться прем'єра фільму "Ніч перед Різдвом". У фільмі розказується про події що відбулися у 50-х роках на Західній Україні у с.Мальчиці Городоцького району Львівської області.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Створено кліп до 100-річчя з дня народження Степана Бандери Надрукувати
Осередок Товариства   
26.12.2008

"Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" та Львівська обласна організація ВО "Свобода" створили черговий кліп із циклу музичних відеокліпів, присвячених героям визвольних змагань.

Цей кліп на пісню у виконанні заслуженого артиста України Остапа Стахіва присвячений 100-річчю з дня народження національного героя України Степана Бандери.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Радянські війська знову наступають на Київ Надрукувати
Тарас Павлишин   
21.11.2008

8–9 листопада 2008 року в с.Пирогове під Києвом відбулася військово-історична реконструкція подій Другої світової війни, а саме осіннього наступу радянських військ з метою захоплення плацдармів на правому березі Дніпра з подальшим наступом на Київ.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У "реконструкторських забавах" під Хмельницьком вперше воювали бійці УПА Надрукувати
Олександр Дума   
20.10.2008

Члени Товариства "Память" і їхні побратими з м.Чорткова з 18 по 19 жовтня ц.р. на околиці м.Хмельницького взяли участь у реконструкції бою за визволення міста від німецьких загарбників.

Більша частина членів Товариства брала участь в одностроях УПА.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 31 - 60 з 72
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)