Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція Сьогодні: 19.01.2019
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Товариством "Пам'ять" створено відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі" Надрукувати
осередок Товариства   
24.02.2008

На вшанування пам'яті полковника Української повстанської армії Василя-Андрусяка "Грегота-Різуна", який загинув 24 лютого 1946 року в бою із московсько-більшовицьким окупантом, а також у пам'ять про багатьох безіменних героїв, які полягли у боротьбі за Україну, Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та Львівською  обласною організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода" створено музичний відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі". Пісня звучить у виконанні заслуженого артиста України Остапа Стахіва. Це вже другий відеокліп на повстанську тематику, створений товариством "Пам'ять".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Львові знімають фільм про УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
27.12.2007

filmUT1 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso  Нещодавно до Львова завітала кіногрупа Першого Національного каналу телебачення з метою відзняти сюжети для створення документально-художнього фільму про тактику боротьби Української Повстанської Армії. Режисер та постановник фільму Віталій Загоруйко. Для участі у зйомках фільму було запрошено гурток військово-історичної реконструкції, який працює при Товаристві пошуку жертв війни "Пам'ять".

Прем'єра фільму, робоча назва першої частини якого "УПА. Ворог 1", відбудеться 14 січня 2008 року о 21.50 год. на Першому Національному телевізійному каналі УТ-1.

 
Поділитися у соцмережах
Товариством "Пам'ять" створено відеокліп присвячений боротьбі УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
23.11.2007

У рік ювілейного святкування 65 річниці заснування Української Повстанської Армії Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" створено музичний відео-кліп присвячений боротьбі УПА.

Допомогу у створенні кліпу надали ВО "Свобода", Центр досліджень визвольного руху, магазин військово-туристичного спорядження "Штурм" м.Львів, салон-магазин "Символіка" м.Львів.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму Надрукувати
Гурток військово-історичної реконструкції   
22.05.2007

FilmRS 13
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму, присвяченого сторіччю народження головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 61 - 64 з 64
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)