Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція Сьогодні: 26.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Проведена перша реконструкція бою у "Бродівському котлі" Надрукувати
Тарас Павлишин   
01.08.2008

20 липня 2008 року на горі Жбир в с.Ясенів на Львівщині відбулося відкриття пам'ятника воякам дивізії “Галичина”. Важливим елементом із вшанування пам'яті полеглих українців була військово-історична реконструкція реальних боїв  у цій місцевості в липні 1944 року. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Луцьку відбулася зустріч реконструкторів Надрукувати
Тарас Павлишин   
22.07.2008

6 – 8 червня 2008 року в м.Луцьку відбулася зустріч учасників військово-історичних клубів. Мета зустрічі - відтворення подій Першої світової війни, а саме літнього наступу росіян 1916 року в Західній Україні. Тоді австро-угорське військо зазнало важких втрат, росіянам вдалося просунутися далеко на Захід, захопити багато трофеїв і полонених. Але свій успіх їм не вдалося закріпити. Російська імперія задихалася від браку матеріальних ресурсів та браку фахових військових. На допомогу австрійцям прийшли німецькі дивізії, котрі стабілізували ситуацію на фронті, і згодом перейшли в контрнаступ. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Йшли ми до бою темної ночі Надрукувати
Газета "Ратуша" від 03.07.08   
11.07.2008

У ці вихідні історія "ожила", і воїни УПА знову боролися за незалежність України з окупантами — німцями та енкаведистами. Загалом у боях "полягло" 10 ворогів і двоє воїнів УПА, а трьох німців і п'ятьох працівників НКВД взяли в полон. У гарячій точці (селі Слов'ятині Бережанського району на Тернопільщині), де відбулися військові сутички, побувала журналіст "Ратуші". 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У рамках фестивалю "Бучинські фестини" було реконструйовано бій між УПА та НКВД Надрукувати
Любомир Горбач   
02.07.2008

Buchyna 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso15 червня 2008 року на Брідщині, що у Львівській області, відбувся V мистецький фестиваль «Бучинські фестини», присвячений 90-й річниці від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки.

Організатор свята – Львівська обласна організація Всеукраїнського об`єднання «Свобода».
Ініціатор – соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Роман Ковальчук.
Співорганізатор заходу – Товариство пошуку жертв війни «Пам`ять». 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Минулої неділі "упівці" билися з "енкаведистами" Надрукувати
"Газета по-українськи" №110(634) від 21.06.08   
25.06.2008

Під час фестивалю "Бучинські фестини", що вихідними уп'яте відбувся в селі Бучина Бродівського району на Львівщині, відтворили бій воїнів Української повстанської армії з бійцями НКВД. Він справді тут відбувся 1944-го.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Відзнято нові сюжети до фільму про боротьбу ОУН та УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
09.06.2008

DocFilmShevchGaj 0
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 8 червня 2008 року у м. Львові на території музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбулися зйомки сюжетів до фільму про боротьбу Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії у 40-50-их роках минулого століття проти німецьких та московсько-більшовицьких окупантів. Фільм створюється за ініціативи Товариства «Пам`ять».

 
Поділитися у соцмережах
Тривають зйомки фільму про боротьбу ОУН та УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
05.05.2008

DocFilmKomarno 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey DatsoНещодавно відділом української військово-історичної реконструкції товариства “Пам’ять” було завершено зйомки сюжету до документально-художнього фільму, присвяченого героїчній боротьбі Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії проти німецького та московського окупантів у 40-50 роках ХХ століття. 

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Новий відеокліп присвячено Головному командиру УПА Роману Шухевичу Надрукувати
осередок Товариства   
05.03.2008

Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" продовжують роботу над створенням циклу музичних відеокліпів, присвячених героям визвольних змагань. До дня загибелі Головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича, який поліг 5 березня 1950 року в бою із московсько-більшовицькими окупантами в с.Білогорща, було створено відеокліп на пісню соліста Львівської Національної опери Романа Ковальчука.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Товариством "Пам'ять" створено відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі" Надрукувати
осередок Товариства   
24.02.2008

На вшанування пам'яті полковника Української повстанської армії Василя-Андрусяка "Грегота-Різуна", який загинув 24 лютого 1946 року в бою із московсько-більшовицьким окупантом, а також у пам'ять про багатьох безіменних героїв, які полягли у боротьбі за Україну, Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та Львівською  обласною організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода" створено музичний відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі". Пісня звучить у виконанні заслуженого артиста України Остапа Стахіва. Це вже другий відеокліп на повстанську тематику, створений товариством "Пам'ять".

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
У Львові знімають фільм про УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
27.12.2007

filmUT1 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso  Нещодавно до Львова завітала кіногрупа Першого Національного каналу телебачення з метою відзняти сюжети для створення документально-художнього фільму про тактику боротьби Української Повстанської Армії. Режисер та постановник фільму Віталій Загоруйко. Для участі у зйомках фільму було запрошено гурток військово-історичної реконструкції, який працює при Товаристві пошуку жертв війни "Пам'ять".

Прем'єра фільму, робоча назва першої частини якого "УПА. Ворог 1", відбудеться 14 січня 2008 року о 21.50 год. на Першому Національному телевізійному каналі УТ-1.

 
Поділитися у соцмережах
Товариством "Пам'ять" створено відеокліп присвячений боротьбі УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
23.11.2007

У рік ювілейного святкування 65 річниці заснування Української Повстанської Армії Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" створено музичний відео-кліп присвячений боротьбі УПА.

Допомогу у створенні кліпу надали ВО "Свобода", Центр досліджень визвольного руху, магазин військово-туристичного спорядження "Штурм" м.Львів, салон-магазин "Символіка" м.Львів.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму Надрукувати
Гурток військово-історичної реконструкції   
22.05.2007

FilmRS 13
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму, присвяченого сторіччю народження головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича.

Детальніше...
 
Поділитися у соцмережах
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 61 - 72 з 72
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)