Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow У Дніпродзержинську комуністи побили священика Сьогодні: 30.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Дніпродзержинську комуністи побили священика Надрукувати
Громада міста Кам’янського   
10.01.2009

Бог, Україна, Свобода!

28 грудня 2008р.Б. на цвинтарі міста Кам’янського (окупаційна назва Дніпродзержинськ) членами злочинного угрупування «КПУ», яких очолював місцевий депутат-комуноїд, було побито священика Української Православної Церкви Київського Патріархату отця Сергія!

Прибувши на цвинтар з похороном, о. Сергій зробив зауваження представникам цієї злочинної банди, щоб вони прибрали свою криваво-червону символіку, під якою окупаційним комуністичним режимом проводився геноцид української нації. Український священик спробував пояснити цим нелюдям, що позаяк їх комуно-фашистські ганчірки оскверняють святість місця поховання, то він забороняє проводити їм свій полiтико-бандитський мiтiнг.

У відповідь на це, психічно неврівноважені кпушники почали погрожувати о. Сергію фізичною розправою, ображаючи його священичу та людську гідність. Але і цього їм виявилося замало. Вони, згадавши про те, як їх комуністичні попередники розстрілювали священиків та руйнували церкви, з диким ревом накинулися на отця та почали його бити руками, ногами та палками.

Український священик мужньо тримався, намагаючись вберегтися від озвірівшого червоного натовпу і завдяки волі Божій та зусиллям небайдужих людей, отця Сергія було порятовано та вивезено з місця злочину комуноїдних недолюдкiв.

Вимагаємо від правоохоронних органів дати чітку оцінку злочинним діям комуністичних бандитів та притягнути до кримінальної відповідальності винних у побитті українського священика.

 

Коментар редакції сайту «Бандерівець» : «На все приходить час розплати!»

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)