Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow І знову бій … Сьогодні: 24.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


І знову бій … Надрукувати
Любомир Горбач   
20.07.2009

BrodivskyjKotel2009 6
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso19 липня між селами Червоне-Ясенівці Золочівського району Львівської області поруч з військовим кладовищем вояків дивізії "Галичина", на місці кровопролитних  боїв в часи Другої Світової війни, відбулося військово-історичне відтворення бою "Прорив з оточення".

Організатором даного заходу виступили "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", та магазин "Зброя та спорядження "Штурм".

Учасниками відтворення бою стали члени клубів військово-історичної реконструкції "Гренадер", "175 саперний батальйон "Вермахту", реконструктори з міста Львова, Києва, Кривого Рогу, Хмельницького, Дніпродзержинська, Маріуполя та інших міст.

Усіх "бійців" поділили на вояків "Червоної армії", української дивізії "Галичина" та німецького "Вермахту". Відтворення бою відбулося згідно з історичними даними і у відповідному одязі, зі зброєю та спорядженням.

Після тривалого наступу і перестрілки бійцям "Галичини" вдалося витіснити червоноармійців з окопів, прорвати кільце та вийти з оточення.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)