Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow У Бродах розпочато пошуки поховань жертв політичних репресій Сьогодні: 20.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Бродах розпочато пошуки поховань жертв політичних репресій Надрукувати
Любомир Горбач   
09.11.2009
Наукові співробітники товариства пошуку жертв війни «Пам'ять», спільно з науковцями Центру досліджень визвольного руху та Національного Музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» в п'ятницю, 6 листопада, розпочали пошукові роботи в місті Броди Львівської області. Метою експедиції було виявити рештки політичних в'язнів Західної України, яких розстріляли органи НКВД влітку 1941 року.

Про можливе захоронення жертв розстрілу в літі 1941 року, розповіли місцеві мешканці Бродів. Наукові працівники "Пам'яті", ЦДВР та Національного Меморіалу "Тюрма на Лонцького" на подвір'ї Церкви Чесного Хреста провели шурфування ділянки ймовірного місця захоронення розстріляних. Поки що роботи тривають. Науковці планують продовжувати розкопки до тих пір, поки дозволять погодні умови.

Голова товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" Любомир Горбач, розповів, що працюють для того, аби знайти та належно перепоховати якомога більше решток учасників визвольного руху та жертв тоталітарних режимів. "Займаємось пошуковою роботою по селах Львівщини. Вже наступного року, плануємо виконувати основні розкопки в Бродах, Яворові, Нижній Рожанці, що у Львівській області. Сподіваємось на фінансове сприяння Львівської обласної ради".

Звертаємось з проханням до тих, хто володіє докладнішою інформацією про страшні події літа 1941 року у Бродах, або інформацією про інші місця захоронення, знає свідків цих подій чи має інші факти, повідомте цю інформацію
голові товариства "Пам'ять" Любомиру Горбачу тел.098-4578819
або у Центр досліджень визвольного руху за адресою: 79026, м.Львів, вул.Козельницької, 4/501. Тел/факс (032) 299-45-15,

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)