Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Документально-художні фільми Сьогодні: 23.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Документально-художні фільми Надрукувати
Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   Переглянути...   

 

Хрещений двічі

Історія непересічної людини, яка пройшла горнило декількох війн.
Фільм створений ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", автор ідеї і режисер-постановник Любомир Горбач.
Кошти на створення фільму надала Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Крайова управа "Ліга Українців Канади".
Зйомки фільму відбулись у місті Буськ, в палаці Бадені (за участі і сприянні "Фундації Бадені").
Музичний відеокліп до фільму надав рок-гурт "Без Обмежень".


РИМ

Фільм про українські визвольні змагання початку XX ст., створений громадською організацією "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять".
Режисер - Віталій Загоруйко, асистент режисера - Любомир Горбач, оператор-постановник - Андрій Турянський.


В околицях Янова

Четвертий фільм із серії "Українці у Польському війську". Продовження досліджень і пошук місць боїв і поховань вояків початку Другої Світової війни на Львівщині.


Від Судової Вишні до Янова

Третій фільм із серії "Українці у Польському війську". Це продовження розповіді свідків початку Другої Світової війни на наших теренах.
Фільм створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та телеканалом "Перший західний".


Українці у Польському війську. Друга Світова війна

Черговий фільм знятий ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", про українців, які у вересні 1939 року служили у польському війську і першими вступили в нерівний бій з німецькими окупантами.
Фільм створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та телеканалом "Перший західний".


Українці у Польському війську. Від Перемишля до Судової Вишні. Частина 1.

Перший з чотирьох фільмів про українців, які служили, або були призвані на військову службу до Війська Польського у вересні 1939 року. Історія, документи, свідчення дітей цих вояків.
Фільм створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та телеканалом "Перший західний".


Грані «Пам'яті» - серія 1

Перша серія документальної стрічки-трилогії «Грані «Пам’яті». Фільм присвячений героям Небесної сотні і всім, хто загинув і продовжує гинути за волю України.
Перша серія розповідатиме про пошукову діяльність Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять». Наступні серії – це оповідь про створення документальних фільмів, музичних кліпів, патріотичне виховання. Третя частина стосуватиметься подій на Майдані, волонтерській діяльності та участі у війні на Сході України.
Автор сценарію та режисер - Віталій Загоруйко
Монтаж - Віталій Загоруйко, Діана Горда
Зйомки - Андрій Турянський, Діана Горда, Віталій Загоруйко
Диктор - Олег Хілінський
Автор пісень - Андрій Менцак "Машингвер"


Грані «Пам'яті» - серія 2


Грані «Пам'яті» - серія 3


Сплюндрована пам'ять

Документально-ігровий фільм, створений ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" і присвячений українцям, які за волею обставин перебуваючи у складі різних армій та держав, гинули за чужі інтереси. В цих важких, незрозумілих і вирішальних митях вони йшли у бій, бо вірили що захищають, визволяють свою Батьківщину, навіть взявши до рук у ворога зброю та одягнувши його мундири.
Яскравим прикладом цього на теренах Західної України був «Бродівський котел», в якому у липні 1944 року під прапорами різних імперій полягли тисячі українців.
Для нацистського та комуністичного окупаційних режимів ці люди були лише інструментом у вирішенні їхніх загарбницьких мрій.
Після завершення Другої Світової війни українські землі залишились вкритими тисячами безіменних могил українців із української дивізії зброї СС "Галичина", які воювали за Україну в складі німецьких збройних формувань та українців, які воювали за Україну в складі радянської Робітничої Селянської Червоної Армії.
На окупованій більшовицькою Росією Україні тисячами знищувались захоронення загиблих ворогів: німців, українців, італійців, поляків усіх хто змушений був воювати за інтереси нацистської Німеччини. Разом з тим радянська влада, приховуючи втрати своїх військ, "забула" про десятки тисяч солдатських могил у лісах, полях, болотах. На їхніх могилах ніхто за роки комуністичного панування в Україні так і не встановив пам’ятних знаків. А найжахливіше те, що плюндруючи, руйнуючи могили "фашистів", радянська влада знищувала поховання і "своїх" вояків.

Фільм "Сплюндрована пам'ять" розповість про трагічну долю українців із української дивізії зброї СС "Галичина", які воювали за Україну в складі німецьких збройних формувань та українців, які воювали за Україну в складі радянської Робітничої Селянської Червоної Армії. Про те, як їхні могили на рідній землі залишились незнаними та сплюндрованими.
Автор сценарію - Любомир ГОРБАЧ
Режисери-постановники - Любомир ГОРБАЧ, Орест ОГОРОДНИК
Оператор-постановник - Андрій ТУРЯНСЬКИЙ
Хронометраж фільму - 45 хв.


Дмитро Вітовський. Шлях до волі.

Документально-ігровий фільм Любомира Горбача та Андрія Турянського присвячений полковнику Дмитру Вітовському - сотнику Легіону Українських Січових Стрільців, організатору і керівнику Листопадового Чину у Львові, творцю Галицької армії, першому Державному секретарю військових справ Західноукраїнської Народної Республіки.
Хронометраж фільму - 60 хв.
Завантажити фільм "Дмитро Вітовський. Шлях до волі."

 


Командарм

Документальний фільм Віталія Загоруйка про останнього командарма УПА Василя Кука.
Фільм створений за сприяння Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" та Центру досліджень визвольного руху.
Присвячено фільм Олегу Ушневичу, учаснику Майдану, який загинув 20 лютого 2014 року у боротьбі за Батьківщину.

Завантажити фільм "Командарм" (~0,4 Гб)

 


Історія однієї криївки

Документально-художній фільм Любомира Горбача та Андрія Турянського оснований на реальних подіях у с.Поляни, яке було знищене Радянською владою за підтримку УПА. Стрічку спільно створювали члени Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", актори місцевих театрів та доброчинці.
Хронометраж фільму - 72 хв.
Завантажити фільм "Історія однієї криївки" (~1,2 Гб)


"Служба безпеки ОУН."Зачинені двері"

Документальний фільм про Службу Безпеки ОУН – один із найбільш професійних та засекречених підрозділів Організації Українських Націоналістів.
Фільм Віталія Загоруйко та Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".
Хронометраж фільму - 55 хв.
Завантажити документальний фільм "Служба безпеки ОУН."Зачинені двері" (~1,4 Гб)
Переглянути робочі моменти зйомок фільму "Служба безпеки ОУН. "Зачинені двері"
"УПА - Галицькі месники"

Документально-художній фільм створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та телеканалом "НТА". Автори сценарію та режисери постановники Любомир Горбач, Степан Грицюк, оператор Андрій Турянський.
Завантажити документально-художній фільм "УПА - Галицькі месники" (~700 Мб)


"Бій за гору Маківка"

Стрічка створена кіностудією товариства "Пам'ять" до 95-ї річниці переможного бою Легіону Українських Січових Стрільців над російськими окупантами. Саме на Маківці навесні 1915 року під час Першої світової війни відбулася низка боїв УСС із регулярними частинами російської імператорської армії.
Режисерами фільму є Любомир Горбач та Андрій Тур’янський. Консультант фільму історик Андрій Козицький. Головний меценат Володимир Правосудов, власник торгової марки "Штурм", і Михайло Дмитрів, член "Товариства пошуку жертв війни "Пам’ять".
Завантажити документально-художній фільм "Бій за гору Маківка" (~720 Мб)
Переглянути фотографії зі зйомок фільму


"Бандерівці"

Стрічка створена кіностудією товариства "Пам'ять" і присвячена визвольній боротьбі у Західній Україні в 1918-1950 рр. В основі сюжетної лінії лежить правдива історія про одного з районних провідників УПА.
Завантажити документально-художній фільм "Бандерівці" (~695 Мб)


"Різьбяр повстанських душ"

Документально-музичний фільм про життя та героїчну боротьбу поета, публіциста, вояка УПА Михайла Дяченка - псевдо "Марко Боєслав". Роботу над фільмом ініціювала газета „Вечірній Івано-Франківськ”. Автор ідеї та режисер Зіновій Бойчук. Фільм вийде на екрани у березні 2010 року, до 100-річчя з дня народження поета.
Переглянути робочі моменти зйомок фільму "Різьбяр повстанських душ"


"Війна Мирослава Симчича"

Фільм знятий на замовлення Національної Телекомпанії Україна. У фільмі розповідається про сотню УПА, котра боєм ліквідувала елітний підрозділ НКВД на чолі з генерал майором Міхаїлом Дергачовим.
Завантажити документально-художній фільм "Війна Мирослава Симчича" (700 Мб)
Переглянути фотографії зі зйомок фільму


"УПА.Тактика боротьби."

Фільм створений Національною телевізійною компанією України за участю Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять". Автор сценарію, режисер-постановник Віталій Загоруйко, Сергій Братішко, оператори: Іван Волошин, Валерій Бортніченко.
Завантажити документально-художній фільм "УПА.Тактика боротьби" (1,4 Гб)


 


"Розриті могили"

Фільм про діяльність Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", створений продюсерським центром "Закрита Зона" на замовлення "Першого телеканалу", 2009 р.
Завантажити фільм "Розриті могили" (700 Мб)

 
Поділитися у соцмережах
Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)