Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow У Львові презентували відеокліп про УПА "Машингвери" Сьогодні: 26.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Львові презентували відеокліп про УПА "Машингвери" Надрукувати
ZAXID.NET   
25.12.2009
Mashyngvery 1
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Сьогодні, 24 грудня, у Львові відбулась презентація відеокліпу "Машингвери", створеного на однойменну пісню Андрія Менцака "Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять".

"У кліпі ми намагалися показати найжахливішу сторінку визвольної боротьби УПА. На Західній Україні перебувала шалена кількість "секретных сотрудиков" чи так званих сексотів, яких готували в Москві та "внедряли" у соціальну сферу. Їхня мета була вивідати систему допомоги УПА цивільним населенням. Саме ці люди принесли найбільше шкоди УПА та населенню, котре за їх "наводкою" вивозили до Сибіру. У кліпі ми показуємо тих "скрытих сотрудников", які були дуже підлі і вміли добре маскуватись", - розповів голова "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" Любомир Горбач.

За словами учасників прес-конференції, на зйомки кліпу витратили 10 000 гривень і п’ять знімальних днів. Всі сцени відзнято на стрільбищі Раківець та у селі Загір’я Пустомитівського району Львівської області. Техніка, використана при зйомках – це копії, що є власністю товариства "Пам'ять" та магазину військового спорядження "Штурм".

"Кліп буде показано на Львівському телебаченні, а також на Тернопільському, Франківському та Волині – це місця, де люди нормально сприймають такі речі. На відміну від центральних каналів, котрі агресивно налаштовані до тематики УПА. У попередніх наших кліпах немає жодної згадки про "гіляку" і ноги повішеного не гойдаються, але на всі наші звернення жодної відповіді ми не отримали. Тож, окрім телебачення Галичини та мережі Інтернет, наші кліпи ніде не розміщені. Хоча, коли ми вмикаємо будь-який фільм, там стільки крові і м’яса, що наш кліп порівняно з ним є дуже лагідним та гуманним", - зазначив Любомир Горбач.

ZAXID.NET

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)