Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow До Дня Героїв на Львівщині відбудеться урочисте перепоховання вояків УПА Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


До Дня Героїв на Львівщині відбудеться урочисте перепоховання вояків УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
20.05.2010

24 травня, в понеділок, відбудеться урочисте перепоховання вояків УПА у селі Гринів Пустомитівського району Львівської області. Захід приурочено до Дня Героїв.

Ексгумація останків двох братів - вояків Української Повстанської Армії, уродженців села Гринів, що загинули під час бою з НКВД-истами в січні 1946 року, відбудеться у п’ятницю. На даний момент їх останки знаходяться на території приватної садиби.

Ексгумацію та перепоховання організовує "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" спільно з Центром досліджень визвольного руху.

"Брати Михайло та Іван Карбач загинули під час облави криївки, де вони переховувались. Вояків УПА поховала у своїй садибі їхня матір – адже за вказівкою НКВД вони не мали права бути захоронені на кладовищі, відповідно до християнського обряду" - розповідає керівник "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" Любомир Горбач.

Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатись до урочистого перепоховання, що відбудеться 24 травня о 11.30 в церкві с.Гринів.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)