Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Не дай згасити свічу пам'яті Сьогодні: 25.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Не дай згасити свічу пам'яті Надрукувати
Любомир Горбач   
22.06.2010

SvichaPamjati 8
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Члени громадської організації "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять"  взяли участь у панахиді та мітингу-реквіємі пам’яті в’язнів, загиблих у тюрмах Галичини у червні 1941 року, що відбулась 20.06.2010р. о 14:00 годині біля пам’ятника жертв комуністичних репресій, що по вул.Степана Бандери.

Продовженням акції був молебень за загиблими під час Голодомору 1932-1933 років о 22:00 год. на площі перед пам'ятником Т.Шевченкові. Таким чином Члени "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" разом з львів’янами долучилися до акції "Не дай згасити свічу пам'яті".

Ця акція розпочалась  19 червня, у Києві. Тисячі освячених свіч розійшлися містами України і світу, щоб, обійшовши планету, їх полум'я вкотре нагадало про страшну трагедію і багатомільйонні жертви українців.

У День пам'яті жертв Голодомору у листопаді вогонь пам'яті повернеться до меморіалу у Києві. У кожній країні, яка підтримала кампанію, – а це Велика Британія, Австралія, США, Іспанія, Канада, Аргентина, Бразилія, Греція, Росія та інші (загалом 32 країни) — участь у молитві візьмуть представники різних релігій та конфесій, політики, представники влади та української діаспори. Свічка моління також побуває у резиденціях Європарламенту та Організації об'єднаних націй.

Українці та громадяни інших країн не дозволять замовчати злочин геноциду-Голодомору 1932–1933 років, вшанують пам'ять невинно вбитих та нагадають всьому світові про події, які не повинні повторитися.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)