Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Відбулися заходи до 66-ї річниці боїв у Бродівському котлі Сьогодні: 30.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Відбулися заходи до 66-ї річниці боїв у Бродівському котлі Надрукувати
Тарас Павлишин   
19.07.2010
BrodivskyjKotel2010 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 16-18 липня 2010 року в околицях сіл Червоне та Ясенівці Золочівського району Львівської області відбулися заходи із вшанування пам’яті українців та вояків інших національностей, полеглих в липні 1944 року в боях під Бродами.

Традиційно Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» та Зброя і спорядження «Штурм» черговий раз виступили організаторами цих заходів, в рамках яких відбулися тактичні заняття учасників військово-історичних клубів, реконструкція прориву підрозділів дивізії «Галичина» з оточення, перепоховання останків вояків, полеглих у липні 1944 року в тих боях.

BrodivskyjKotel2010 22
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Участь в заходах приймали реконструктори з Києва, Хмельницького, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Львова, Москви, Дніпродзержинська, Маріуполя. Незважаючи на спеку заходи зібрали більшу кількість глядачів та учасників, ніж минулого року. Географія учасників також засвідчила, що інтерес до історії нашого краю зростає і поширюється за межі України. Підтвердженням цього є й книга «14-а гренадерська дивізія СС «Галичина» під авторством Б.Новрузова, випущена 2010 року в Москві російською мовою в рамках серії книг «Враги и союзники».

Завдяки нашим зусиллям небайдужа до історії молодь мала змогу безпосередньо поспілкуватися з учасниками тих подій ветеранами-дивізійниками котрих, на жаль, з кожним роком стає все менше.

Починаючи з 2008 року заходи відбулися вже втретє і наступного року ми докладемо усіх зусиль щоб ця традиція не перервалася.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)