Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow Інформація про експедицію в с.Лешнів Сьогодні: 25.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Інформація про експедицію в с.Лешнів Надрукувати
Ярослав Онищук   
24.07.2006

с.Лешнів, Яма №6
 17-22 липня 2006 року пошукова група громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» при допомозі студентів історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка і нагляді представника Міністерства з надзвичайних ситуацій  проводила пошуково-ексгумаційні дослідження на території с.Лешнів Бродівського р-ну Львівської області.

  Здійснювалося обстеження місця, де в результаті артилерійського обстрілу та авіаційного бомбардування 26-27 червня 1941 р. загинуло багато червоноармійців зі складу 12 танкової дивізія 8 механізованого корпусу та 212 стрілецької дивізії 15 механізованого корпусу. У результаті було вивчено територію загальною площею біля 1000 кв. м, проведено шурфування  26 ям від вибухів авіабомб, виявлено 7 місць санітарних захоронень червоноармійців у вирвах з-під вибухів авіабомб в яких знайдено 17 останків.
Супровідний матеріал: рештки одягу, взуття, особисті речі, залишки амуніції та боєприпасів, ідентифікаційні капсули (солдатські медальйони).

Опрацювання виявленого матеріалу дасть можливість детальніше вивчити ситуацію бою, обставини загибелі солдатів, встановити їхні прізвища, місце проживання, а також відшукати родичів загиблих.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)