Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow Перепоховання останків св.Терези Теклі Юзефів у с.Гошів, Долинського р-ну, Івано-Франківської об. Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Перепоховання останків св.Терези Теклі Юзефів у с.Гошів, Долинського р-ну, Івано-Франківської об. Надрукувати
Любомир Горбач   
27.09.2011

  24-25 вересня 2011 року відбулася загальна проща монашества УГКЦ до чудотворної ікони Матері Божої у василіянському монастирі Преображення Господнього на Ясній Горі та до монастиря Згромадження Сестер Пресвятої Родини у с.Гошеві з нагоди 100-літнього ювілею Згромадження (с.Гошів, Долинського р-ну, Івано-Франківської області).


 

Піша проща зі с.Сваричів, Рожнятівського р-ну до с.Гошева (32 км.) з нагоди перепоховання останків св. Терези Теклі Юзефів, засновниці Згромадження Сестер Пресвятої Родини. Товариством пошуку жертв війни «Пам'ять» проведено дослідження місця захоронення та перепоховання останків сестри Терези відповідно із зверненням згромадження Сестер Пресвятої Родини (м.Львів) та дозволу Сваричівської сільської ради.

 

 

 

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)