Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow Австрійці відвідають військові кладовища часів Першої Світової війни на Стрийщині Сьогодні: 28.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Австрійці відвідають військові кладовища часів Першої Світової війни на Стрийщині Надрукувати
Прес-служба Товариства   
20.10.2011

У п’ятницю та суботу 21-22 жовтня ц.р. Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", представники Австрійського "Чорного Хреста" відвідають впорядковані Товариством "Пам'ять" військові кладовища часів Першої Світової війни на території Стрийського району Львівської області. Роботи з впорядкування українських, австрійських та німецьких військових кладовищ започатковано Товариством "Пам'ять" ще у 2010 році, як один із кроків підготовки Львівщини до відзначення у 2014 році 100-річчя початку Першої Світової війни.

Зокрема, в п’ятницю о 12.00 год. у с.Райлів та о 13.00 год. в с.Нежухів, а в суботу у с.Завадів о 12.00 год., за участю аташе Австрії по військових справах при консульстві Австрії в Україні, Почесного консула Австрії у Західній Україні п.Ярослава Наконечного, представників Стрийської районної ради та адміністрації, відбудеться урочисте освячення встановлених пам’ятних знаків з інформацією про загиблих.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)