Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Товариство "Пам'ять" долучилося до заходів з вшанування Героїв Крут Сьогодні: 29.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Товариство "Пам'ять" долучилося до заходів з вшанування Героїв Крут Надрукувати
Макар Гаталяк   
03.02.2012
29 січня 2012 року ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам`ять" разом з іншими громадськими організаціями взяла участь у патріотичних заходах, присвячених вшануванню Героїв Крут.

Делегації громадських організацій Львівщини на кількох автобусах зранку 29 січня прибули до селища Крути Чернігівської області, де, власне, й відбувся у 1918 році історичний бій між об`єднаними силами українських гімназистів, учнів, студентів проти росіян-більшовиків.

Біля пам`ятнику Героям Крут пройшов мітинг-реквієм за участю українських політиків, депутатів, духовенства, курсантів Львівського ліцею імені Героїв Крут.

Представники пошукового товариства "Пам`ять" салютували з гвинтівок, а козаки з гармат, на честь молодих захисників України. Місцеве населення, гості та інші учасники мітингу демонстрували солідарність в оцінці української історії та її виховного впливу на українську молодь.

На території меморіального комплексу діє музей "Героїв Крут". Всі учаники святкових заходів відвідували музей, переглядали документальний фільм про Крутян, фотографувалися з українськими січовими стрільцями і козаками.

Після того, громадські організації взяли участь у святковій ході та посвяченню хреста в м. Ніжин, де планується поставити пам`ятник.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)