Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Статті (історичні джерела) arrow У с.Корост на Рівненщині лунала повстанська сальва в честь Героїв Крут Сьогодні: 01.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У с.Корост на Рівненщині лунала повстанська сальва в честь Героїв Крут Надрукувати
Інформаційний відділ Товариства   
08.02.2012
29 січня 2012 року на Рівненщині у селі Корост Сарненського району свободівці Сарненської, Березнівської районних та Кузнєцовської міської організацій разом з членами товариства "Пошуку жертв війни "Пам'ять" взяли участь у смолоскипному марші та мітингу, вшанувавши пам'ять Героїв Крут.

Молодь та старші люди вишикувались у колону на початку села зі степанського напрямку та рушили зі смолоскипами. Попереду йшов рій УПА в одностроях та зі зброєю часів визвольних змагань 1942-1955 рр.

Після маршу відбувся мітинг, де виступали сільський голова та представники сільської ради, голова Сарненської районної організації ВО "Свобода", член обласного комітету Роман Захарчук. Депутат районної ради В.Коротчук виконав пісню на слова І.Франка "Не пора…". Пам'ять полеглих під Крутами вшанували хвилиною мовчання.

Представники рівненської обласної громадської організації "Пам'ять" виконали історичну реконструкцію повстанської сальви. По закінченні мітингу відбувся феєрверк.

Голова Рівненського осередку громадської організації "Пошуку жертв війни "Пам'ять" Володимир Пастушок, говорячи про значення історичних реконструкцій героїчної діяльности УПА, сказав: "Наша мета – шукати докази переможних боїв УПА та відтворювати перемоги наших попередників, формуючи у свідомості населення образ воїнів-упівців, які перемагали як німців, так і совєти, про що є численні докази".
 

Оригінальне повідомлення: http://www.rivne.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/027491/

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)