Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Відбулася реконструкція бою УПА у селі Скварява Сьогодні: 20.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Відбулася реконструкція бою УПА у селі Скварява Надрукувати
Золочів.нет   
07.05.2012
ReconstrSkvaryava 8
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Ці люди боролися та захищали рідну землю, свідомо чинили спротив радянській владі зі зброєю в руках, і жоден з них не відступився від своїх переконань до останнього… Пам’ятаючи відвагу та самопожертву воїнів УПА товариство  пошуку жертв війни "Пам’ять" зробило доброю традицією відтворення боїв, в яких воювали українські повстанці.

 З нагоди 70-ої річниці створення Української повстанської армії, 6 травня 2012 року у селі Скварява, що на Золочівщині, відбулися урочистості під назвою "Повстанці з минулого".

Розпочалося дійство із поминального богослужіння на місцевому кладовищі. Після богослужіння відбувся концерт, де згадали історію Української повстанської армії, поіменно назвали героїв УПА із села Скварява, та вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів. А також прозвучали  українські патріотичні пісні.

По закінченні концерту присутні змогли побачити театралізоване військово-історичне дійство "Бій відділу УПА проти підрозділу військ НКВД".

Завершилися урочистості "Повстанці з минулого" прем’єрою телефільму "Скварявська боївка УПА". У телефільмі розповідалося про участь жителів села  в боротьбі проти московсько-більшовицьких окупантів.

Слава Україні!
Героям Слава!

За матеріалами Золочів.нет

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)