Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow У Бродах перепоховали останки семи радянських воїнів Сьогодні: 27.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Бродах перепоховали останки семи радянських воїнів Надрукувати
ZIK   
08.05.2012

7 травня, на міському кладовищі м. Броди відбулося перепоховання останків семи воїнів Радянської Армії, полеглих у роки Другої світової війни. Останки червоноармійців були знайдені на території Бродівського, Сокальського, Жовківського та Золочівського районів членами ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять".

Спочатку планувалося поховати за християнським звичаєм останки шести воїнів Радянської Армії, але у п’ятницю, 4 травня, у Золочівському районі були знайдени останки ще одного полеглого воїна Радянської Армії. Останки радянських військових були перепоховані у братській могилі біля пам'ятника Невідомому солдатові на міському кладовищі Бродів.

Поминальний молебен за загиблими відправили декани усіх християнських конфесій Бродівщини. Участь у поминальних заходах взяли представники ветеранських організацій, зокрема, Бродівської міської організації ветеранів війни, представники УСВА, керівники районної та міської влади.

Завершилися поминальні заходи військовим салютом у виконанні салютної команди Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

За матеріалами ZIK

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)