Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Погана погода не зупинила прорив із "Бродівського котла" Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Погана погода не зупинила прорив із "Бродівського котла" Надрукувати
Тарас Павлишин   
25.07.2012

BrodivskyjKotel2012 43
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso 21-22 липня цього року між селами Червоне та Ясенівці Золочівськ­ого р-ну відбулися заходи із вшанування пам’яті полеглих у липні 1944 року в боях у т.зв. Бродівському котлі. Традиційно організаторами заходів стали Товариство "Пам’ять" і "Зброя та спорядження "Штурм".

Незважаючи на несприятливі погодні умови нам вдалося провести в суботу тактичну гру, а саме, бій за с.Бонишин, а у неділю здійснити перепоховання останків двох вояків дивізії "Галичина", віднайдених пошуковими групами нашої організації.

Відтворення бою в неділю зібрало глядачів не менше, ніж минулого року, при тому, що дощ лив не перестаючи. Задум вдався. На поле вийшло понад 150 учасників реконструкції, шість одиниць техніки, три гармати і міномет, які й відтворили драматичні події липня 1944-го.

Надзвичайну увагу і позитивне сприйняття викликав залізний хрест, встановлений біля дороги при в’їзді на поле, де відбувалася реконструкція. Свій задум в металі втілив член нашої організації, Голова сільської ради с.Скварява Ігор Кузьма.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)