Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Бандерштат 2012 Сьогодні: 29.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Бандерштат 2012 Надрукувати
Любомир Горбач   
06.08.2012

Фестиваль українського духу "Бандерштат-2012", який проходив 3-5 серпня у м.Луцьку і цьогоріч присвячений 70-річчю від заснування Української повстанської армії, зібрав понад 3 тисячі гостей.

Традиційно, на запрошення організаторів, до участі у фестивалі долучилося Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", яке організувало проведення "Маршу слави УПА" та театралізованого військово-історичного дійства "Бій між відділами УПА та НКВС". Марш справив неабияке враження  і викликав захоплення серед лучан та гостей міста. Після урочистого проходження було проведено військово-історичне театралізоване дійство – відтворення бою між відділами УПА і підрозділами НКВС. Задіяні були найрізноманітніші види озброєння і техніки, влаштовані декорації.  Окрім членів Товариства "Пам’ять" участь у відтворенні бою взяли члени військово-історичних клубів з м.Нетішин та Рівне.

Деякі світлини з цього заходу можна переглянути тут і тут.

Підбірку публікацій засобів масової інформації стосовно фестивалю українського духу "Бандерштат-2012" можна переглянути на сайті організаторів фестивалю
ЗМІ про "Бандерштат-2012".

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)