Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Перепоховання вояки Австрійської армії часів першої світової війни біля м. Івано-Франкове Сьогодні: 25.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Перепоховання вояки Австрійської армії часів першої світової війни біля м. Івано-Франкове Надрукувати
Любомир Горбач   
26.09.2012

У неділю 23 вересня Громадська Організація «Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", представники Тірольського відділення Австрійського "Чорного Хреста", Жовківський державний історико-архітектурний заповідник проведуть перепоховання решток військовика Австрійської армії який загинув у роки першої світової війни біля м. Івано-Франкове. Рештки вояка виявлено членом Товариства «Пам'ять», жителем м. Івано-Франкове Віталієм Гавгуном. Перепоховають людські рештки о 13.00 год., на військовому кладовищі у м. Івано-Франкове.

Окрім цього відбудеться урочисте відкриття відновленого військового кладовища вояків австро-угорської армії яке було зруйноване за часів радянської влади.

Роботи з впорядкування українських, австрійських та німецьких військових кладовищ це один із кроків підготовки Львівщини до відзначення у 2014 році 100-річчя початку Першої Світової війни.

 
 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)