Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow Проведено перепоховання вояків часів Першої Світової війни у с. Орява Сколівського р-ну, Сьогодні: 23.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Проведено перепоховання вояків часів Першої Світової війни у с. Орява Сколівського р-ну, Надрукувати
Любомир Горбач   
05.10.2012

У четвер 4 жовтня ц.р., в с. Орява Сколівського району Львівської області, Громадська Організація «Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", Сколівська районна організація ВО «Свобода», Сколівська районна рада, представники Німецької Народної Спілки по догляду за військовими похованнями в Україні, Австрійського "Чорного Хреста" при Почесному консульстві Республіки Австрія по Західній Україні, місцева громада с. Орява перепоховали рештки 16-ти українських, німецьких, австрійських, інших національностей військовиків, які загинули у роки Першої Світової війни у Карпатах. Окрім цього відбулося освячення відновленого військового кладовища вояків німецької та австро-угорської армії яке було зруйноване за часів радянської влади.

 


Роботи з впорядкування українських, австрійських та німецьких військових кладовищ це один із кроків підготовки Львівщини до відзначення у 2014 році 100-річчя початку Першої Світової війни. Роботи проводяться з ініціативи «Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять». Конт. тел.. Любомир Горбач – 0984578819.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)