Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow У Львові відзначили 70-ту річницю утворення УПА Сьогодні: 24.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Львові відзначили 70-ту річницю утворення УПА Надрукувати
Тарас Павлишин   
17.10.2012
14 жовтня у Львові Товариство "Пам’ять" провело "Марш слави" в честь 70 річниці створення Української повстанської армії.

Колона із 80 учасників маршу пройшла традиційним маршрутом від пл.Митної центром міста до Площі Ринок. Біля міської ратуші пластуни провели нагородження командирів УПА пластовим "Залізним Хрестом" посмертно.

Після урочистостей у центрі міста, в лісопарку "Зубра" була проведена військово-історична реконструкція бою між відділами УПА і підрозділами НКВС. Глядачам було показано і розказано про так звані спецбоївки, що формувалися зі складу службовців НКВС і колишніх повстанців, що пішли на службу ворогові.

Після показового бою стрій повстанців вшанував вояків УПА сальвою. Участь у заходах взяли осередки товариства зі Львова, Рівного, Стрия, Жидачева, а також ре конструктори з клубу "Захід" м.Хмельницький та "175 саперний батальйон".


 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)