Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Відкриття виставки присвяченої 70-ій річниці утворення УПА (м. Рівне) Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Відкриття виставки присвяченої 70-ій річниці утворення УПА (м. Рівне) Надрукувати
Володимир Кукурудза   
19.10.2012

12 жовтня в Рівненському Обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка присвячена 70-ій річниці утворення Української Повстанської Армії. Упорядником виставки став старший науковий працівник музею, відомий історик Рівненщини Ігор Марчук. Рівненський осередок товариства пошуку жертв війни Пам'ять допоміг в організації та відкритті даного заходу.

 

 

В експозиції були представленні речі що належали українським повстанцям, які ілюструють боротьбу українських патріотів за незалежність. Серед них оригінальні бофони Ніла Хасевича, дереворити повстанських друкарень, елементи спорядження та побутові речі. Відвідувачі можуть отримати вичерпну інформацію по історії УПА від екскурсоводів та плакатів на яких опубліковано цікаві матеріали та світлини. На відкритті були присутні ветерани УПА, громадські діячі краю та учні шкіл міста.

 

 

Значний інтерес в школярів викликали реконструктори з товариства Память, що були одягнені у форму вояків УПА. Діти з інтересом роздивлялись як виглядав солдат повстанець не тільки на фотографіях, а й в живу. Виставка триватиме протягом місяця. За цей час планується що її відвідають учні усіх загальноосвітніх шкіл міста Рівного.

 

]

 

Володимир Кукурудза.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)