Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Відзначення переможного бою Легіону УСС за гору Маківка Сьогодні: 25.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Відзначення переможного бою Легіону УСС за гору Маківка Надрукувати
Любомир Горбач   
22.05.2013

11-12 травня відбулися урочистості з нагоди 98 річниці переможного бою Легіону Українських Січових Стрільців за гору Маківка, біля сіл Головецько, Пшонець Сколівського району. Вшанування пам’яті українських героїв, які загинули в травні 1915 року, зупиняючи наступ російських окупантів.

 

Напередодні члени товариства «Пам’ять» провели пошукові та ексгумаційні роботи на горі Острий та Маківка. Ексгумовано останки трьох вояків.

 

У неділю 12 травня виставлено почесну варту на цвинтарі УСС на горі Маківка.

На жаль, складні погодні умови не дали змоги виконати урочисті заходи стовідсотково, проте члени товариства не втратили бадьорості духу і гідно вшанували пам’ять українців, полеглих на горі Маківка навесні 1915 року.

Організатори заходу: Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», Сколівська районна організація ВО «Свобода», Львівська обласна рада, Львівсько обласна державна адміністрація, Сколівська районна рада, Сколівська районна адміністрація.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)