Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow 23 червня 2013 року Україна вшановуватиме пам'ять втрат української нації у Другій Світовій війні Сьогодні: 31.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


23 червня 2013 року Україна вшановуватиме пам'ять втрат української нації у Другій Світовій війні Надрукувати
Любомир Горбач   
18.06.2013

22 червня 2013 року Україна вшановуватиме пам'ять жахливих втрат української нації у Другій Світовій війні, спричинених нацистською та московсько-більшовицькою тоталітарними системами.

Українська земля щедро полита кров`ю українців, які боролися за свою свободу та кров інших народів, що прийшли на нашу землю в інтересах своїх імперій. Історія розпорядилась так, що перебуваючи у складі різних армій та держав, за чужі інтереси гинули тисячі громадян України.

Настав час, вшановуючи пам`ять полеглих на полі бою, позбутися ідеологічних штампів комуністичного режиму, які ділили українців на «західняків» і «своїх». Наш обов`язок – гідне вшанування пам`яті людей, які волею обставин не повернулися до своїх сімей, ставши знаряддям у вирішенні політичних та ідеологічних амбіцій антигуманних і злочинних за своїм змістом імперій.

23 червня в день вшанування пам`яті українців, представників інших національностей загиблих у роки Другої Світової війни, Товариство пошуку жертв війни «Пам`ять», представляє театралізоване військово-історичне дійство «Україна у вогні чужої війни».

Захід відбудеться 23 червня о 15.00 год., за адресою м. Львів, Сихівський район, поруч з вул. Гната Хоткевича 52, лісопарк «Зубра».

Запрошуємо Вас до участі у висвітлені заходів з вшанування пам’яті всегда беру закладки в украине на спайс форумах жертв Другої Світової війни.

Від імені Управи Товариства «Пам'ять».

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)