Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Відбулася прем'єра документально-художнього фільму "Історія однієї криївки" Сьогодні: 26.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Відбулася прем'єра документально-художнього фільму "Історія однієї криївки" Надрукувати
Любомир Горбач   
11.10.2013

11 жовтня 2013 року з нагоди відзначення 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії у м.Львові в кіно-палаці ім. Олександра Довженка громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" презентувала документально-художній фільм "Історія однієї криївки".

Документальна розповідь про боротьбу українців у 40-50-их роках минулого століття проти німецького, російського, польського окупантів та про підпільну діяльність Організації Українських Націоналістів, яка виступила ініціатором створення власних збройних сил під назвою Українська Повстанська Армія.

Історія героїчної боротьби українців у лавах УПА за визволення рідної землі від загарбників. Документальні свідчення супроводжуються або ілюструються як документальними матеріалами, так і грою акторів.

В основу акторських діалогів покладені реальні висловлювання учасників подій, взяті з інтерв’ю, мемуарів, або архівних документів.

Метою стрічки "Історія однієї криївки" є відтворення яскравого героїчного періоду боротьби українців за відновлення державності під знаменами Української Повстанської Армії у 40-50-их роках минулого століття.

Фільм створено ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять"

Автор ідеї фільму та режисер Любомир Горбач

Оператор-постановник Андрій Турянський

Тривалість фільму 72 хвилини

Жанр документально-художній

Фільм створений за підтримки Львівської міської ради та ВО «Свобода»

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)