Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow На Рівненщині провели турнір з кульової стрільби Сьогодні: 29.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На Рівненщині провели турнір з кульової стрільби Надрукувати
Рівненський осередок Товариства   
06.11.2013

5 листопада на хуторі Глушків (Березнівський район Рівненської області) відбувся ХІІ турнір з кульової стрільби між молодіжними громадськими організаціями району, присвячений пам'яті генерала-хорунжого "УПА - Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця.

Турнір відбувся за сприяння Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Товариства сприяння оборони України. У турнірі взяли участь представники районних молодіжних осередків: ВО "Свобода", Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", політичної партії "Удар", гуртка "Спортивний туризм" Соснівського Центру творчості, загалом 20 учасників.

Перше місце посіла команда Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять", друге команда ВО "Свобода", третє команда політичної партії "Удар". В особистому заліку перше та друге місце посіли члени обласного осередку "Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" - Володимир Пастушок та Олександр Сосновчик. Переможці були нагороджені грамотами та призами.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)