Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow 22 червня – День cкорботи за загиблими під час німецько-радянської війни (ОНОВЛЕНО) Сьогодні: 30.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


22 червня – День cкорботи за загиблими під час німецько-радянської війни (ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
02.07.2014
22 червня 2014 року Україна вшановувала пам'ять жахливих втрат української нації у Другій Світовій війні, спричинених нацистською та московсько-більшовицькою тоталітарними системами.

Українська земля щедро полита кров`ю українців, які боролися за свою свободу та кров'ю інших народів, що прийшли на нашу землю в інтересах своїх імперій. Історія розпорядилась так, що перебуваючи у складі різних армій та держав, за чужі інтереси гинули тисячі громадян України.

Настав час, вшановуючи пам'ять полеглих на полі бою, позбутися ідеологічних штампів комуністичного режиму, які ділили українців на "західняків" і "своїх". Наш обов`язок – гідне вшанування пам'яті людей, які волею обставин не повернулися до своїх сімей, ставши знаряддям у вирішенні політичних та ідеологічних амбіцій антигуманних і злочинних за своїм змістом імперій.

22 червня у м. Львові в лісопарку "Зубра" відбулося театралізоване дійство "Україна у вогні чужої війни", організоване Товариством "Пам'ять".

  

Акція була присвячена річниці початку німецько-радянської війни влітку 1941 року, в ході якої загинули мільйони українців.

Глядачі мали змогу поринути в атмосферу напередодні початку військових дій та перших днів війни Західною Україною, в якій два роки перед тим польського окупанта змінив радянський окупант, прокотився вал нової війни, нова окупація, а, отже для українських патріотів - черговий етап боротьби за Українську Державу.

 

ФОТО:  Кравс Євгеній

ВІДЕО : 112.ua  та  zik.ua

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)