Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow Освячення пам’ятного знаку в с. Воля Старосамбірського району(ОНОВЛЕНО) Сьогодні: 23.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Освячення пам’ятного знаку в с. Воля Старосамбірського району(ОНОВЛЕНО) Надрукувати
Любомир Горбач   
19.09.2014

До 100 річчя від трагічного початку Першої Світової війни, у неділю, 21 вересня, у с. Воля Старосамбірського району на Львівщині відбулось освячення пам’ятного знаку встановленого на місці захоронення українців, австрійців, росіян вояків різних національностей, які загинули у 1915 році в околицях села Воля.

Організатор заходу – «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», Волянська сільська рада.


За сприяння Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, відділу охорони культурної спадщини Львівської ОДА.

До участі у поминальному заході запрошено голову Львівської обласної ради, голову Львівської обласної адміністрації, генерального консула Республіки Польща у Львові пана Ярослава Дрозда, Почесного консула Республіки Австрія по Західній Україні пана Ярослава Наконечного, Почесного консула Федеративної Республіки Німеччина у м. Львові пані Мирославу Дякович.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)