Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow У с.Ясенівці знайдено останки 7 солдатів часів Другої світової війни Сьогодні: 23.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У с.Ясенівці знайдено останки 7 солдатів часів Другої світової війни Надрукувати
Любомир Горбач   
10.05.2015

6 травня 2015 року членами товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» проведено пошукові роботи у селі Ясенівці Золочівського р-ну. Знайдено останки чотирьох солдатів, проведено ексгумацію.

“Під час будівельних робіт (с. Ясенівці) було робітниками виявлено людські останки часів Другої світової війни, вони повідомили товариство пошуку жертв війни “Пам’ять”…

Виявилося, що останки людські лежать під бетонними плитами. Зараз наразі тривають пошукові роботи. На людських останках виявлено ідентифікатори вояків Вермахту. Також один солдат мав відзнаку за поранення. ” – про це «Золочів.нет» повідомив керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв Війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович.

Цього ж дня пошуківцями було знайдено ще три скелети.

“1 травня паном Мар’яном з Хильчиць при пошуку з металошукачем біля с.Ясенівців на глибині 30 см було знайдено копійку, копнувши ще раз він побачив людську кістку біля якої лежав німецький ґудзик. Зразу повідомивши Товариство пошук жертв війни “Пам’ять”. 6 травня Товариство пошук жертв війни “Пам’ять” виїхало на ексгумацію людського скелета. При ексгумації скелета ми бачимо, що людські останки скинуті у воронку від снаряда, в якій навколо осколками посіяно, тому можливо, що смерть прийшла до солдатів від вибуху снаряда. При солдатах були лише кітельні гачки, латунна обручка і при одному залишки ідентифікатора, а ще двоє на жаль лишаються невідомими.” – розповів Кузьма Ігор Васильович.


Золочів. нет 

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)