Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Звернення до засобів масової інформації. Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Звернення до засобів масової інформації. Надрукувати
Любомир Горбач   
23.06.2015

Громадська організація Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» звертається до представників засобів масової інформації в Україні та за її межами з проханням про пошук родин загиблих у роки Другої Світової війни військовиків, які ще й сьогодні залишаються безвісти пропалими.

Інформація про знайдені рештки вояків:

Павлишин Роман, народився 9 листопада 1921 року. Місце народження невідоме. Ймовірно Галичина. Служив в українській добровільній 14 дивізії, зброї СС «Галичина». В 30 піхотному полку. Дивізія входила в склад німецьких збройних формувань. Помер 15 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

Дяков (ів) Олександр (Diakow Alexander), народився 24 вересня 1913 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 квітня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

Юрчик Йосип (Jurczik Josef), народився 10 липня 1905 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

Тимчишин М. , народився 1914 року, в м. Бучач Тернопільської області, або в його околицях. Служив в Польському війську. Загинув у вересні 1939 року. Похований біля с. Воля-Добростанська Яворівського району Львівської області.

 

 

Любомир Горбач

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)