Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow На Львівщині виявлено поховання вояків РСЧА періоду II Світової війни Сьогодні: 31.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На Львівщині виявлено поховання вояків РСЧА періоду II Світової війни Надрукувати
Любомир Горбач   
09.06.2016
8 червня 2016 року, в Мостиському районі Львівської області, пошуковою групою Громадської організації "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", проведено польові пошукові дослідження місць боїв періоду Другої Світової війни. В результаті проведених пошукових земляних робіт у місцях, вказаних місцевими жителями, було знайдено дві санітарних погребних ями.

Після проведених рокопок з однієї поховальної ями вилучено рештки чотирьох осіб. Збережені особисті речі та військове спорядження загиблих вказують на те, що в цьому захоронені було поховано вояків Робітничо Селянської Червоної Армії, які загинули в бою з німецьким військом у червні 1941 року.
Серед особистих речей знайдено також ідентифікатори двох військовослужбовців.


 З другої поховальної ями вилучено рештки десяти осіб. Особисті речі та спорядження похованих вказують на те, що в цій могилі також було захоронено військовиків Робітничо Селянської Червоної Армії, які загинули в бою з німецьким військом у серпні 1944 року. Ідентифікатори в загиблих відсутні.Перепоховають останки загиблих вояків у День скорботи 22 червня.

Відеосюжет з розкопок у новинах телеканалу НТА

 

 

Голова ГО "Память"                      Любомир Горбач

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)