Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Пререпоховання останків вояк в с. Дмитровичі Мостиського району (оновлено) Сьогодні: 27.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Пререпоховання останків вояк в с. Дмитровичі Мостиського району (оновлено) Надрукувати
Любомир Горбач   
13.06.2016

12 червня 2016 року о 15.00 год., на сільському кладовищі с. Дмитровичі Мостиського району Львівської області, Громадською організацією "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", разом з громадою сіл Дмитровичі, Кути і Залісся проведено поминальний молебень за українцями, вояками інших національностей, які загинули у роки Другої Світової війни.

Також відбулось перепоховання віднайдених товариством "Пам'ять" чотирнадцяти останків вояків Червоної армії, які загинули в боях проти німецького війська у червні 1941 та липні 1944 року.
Санітарні поховання загиблих вояків було розшукано завдяки інформації наданій місцевими жителями с. Дмитровичі, Залісся, Кути. У вказаній місцевості віднайдено дві поховальних ями. З однієї вилучено чотири людських рештки. Особисті речі вказують, що ці вояки загинули в червні 1941 року. Також знайдено особисті ідентифікатори двох вояків.

З другого санітарного захоронення вилучено 10 людських решток. Особисті речі похованих підтверджують розповіді місцевих жителів про те, що поховання виникло у липні 1944 року. Особисті ідентифікатори відсутні.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)