Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Статті (історичні джерела) arrow Співпраця з Міністерством культури Австрії. Сьогодні: 23.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Співпраця з Міністерством культури Австрії. Надрукувати
Любомир Горбач   
31.07.2016

Наприкінці квітня до Львова з Австрії завітали п. Александра Вахтер та Катерина Шапіро-Обермаір.

Спільно з Міністерством культури Австрії проводиться дослідження пам’ятників і музеїв у м. Львові, присвячених Другій Світовій війні. Назва проекту «Львів. Музей війни».

Відбулась зустріч і з пошуковою групою Товариства «Пам'ять». Пошуковці розповіли про заходи, щодо відновлення військових поховань, встановлення пам’ятних знаків, пошуку та перепоховання незахоронених останків загиблих вояків. Спільно з членами «Пам’яті» п. Александра Вахтер та Катерина Шапіро-Обермаір провели пошукову експедицію на Золочівщину, де у липні 1944 року відбулись бої між німецькими та радянськими військами. В польовій фортифікаційній лінії оборони було знайдено десяток не захоронених радянських вояків. Також віднайдено рештки вояків німецького «Вермахт» та української дивізії СС Галичина ( воювала в складі німецького війська).

 

7 травня, до Дня пам’яті та примирення, вшановуючи пам’ять українців та вояків інших національностей, у м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області на міському кладовищі відбулось перепоховання двадцяти п’яти останків загиблих вояків, які загинули у роки Першої та Другої Світових війн. Гості з Австрії спільно з Товариством «Пам'ять» взяли участь в перепохованні віднайдених останків вояків.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)