Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow У Мостиськах перепоховали польських військових, які загинули в 1939 році у боях з нацистами Сьогодні: 26.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Мостиськах перепоховали польських військових, які загинули в 1939 році у боях з нацистами Надрукувати
Любомир Горбач   
01.12.2016

 25 листопада 2016 року на Львівщині в смт. Мостиська відбулося перепоховання віднайдених "Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" спільно з ГО "Польське харцерство в Україні" решток 26 вояків Польського війська (поляків, українців, білорусів, предст. інших націон.), які загинули на Львівщині в боях проти нацистської Німеччини у вересні 1939 року.

Участь у заходах взяли Міністр національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич та заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Генеральний консул Республіки Польща у Львові, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, представники органів державної влади та місцевого самоврядування м. Мостиська, громадськості та духовенства.

Рештки вояків Польського війська було віднайдено ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять"  спільно з ГО "Польське харцерство в Україні" в с.Бердихів, с.Новосілки Яворівського району Львівської області.  Завдяки збереженим військовим ідентифікаторам, пошуковцям стали відомі прізвища семи загиблих. Нажаль більшість з них було захоронено без особистих номерних знаків.

Висвітлення події у ЗМІ

У Мостиськах перепоховали полеглих у 1939 році

В Мостиськах перепоховали загиблих в 1939 році вояків Війська польського

На Львівщині перепоховали польських військовослужбовців, які загинули на території краю у 1939 році під час наступу нацистських загарбників

25 листопада у Мостиськах перепоховали останки воїнів, що загинули в 1939 році у боях з нацистами

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)