Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Статті (історичні джерела) arrow У Львові до Дня Героїв ГО "Пам'ять" провела захід "Алея Героїв" Сьогодні: 02.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Львові до Дня Героїв ГО "Пам'ять" провела захід "Алея Героїв" Надрукувати
Прес-центр Товариства   
30.05.2017

 28 травня 2017 року, у межах відзначення Дня Героїв, у м.Львові в сквері "На Валах" ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" спільно з Львівською обласною державною адміністрацією провели захід "Алея Героїв".

Члени ГО "Пам'ять" облаштували польовий табір в якому для огляду було представлено військові однострої, озброєння і спорядження вояків Легіону Українських січових стрільців (1914-1918 роки), Галицької армії (1918-1920 роки), армії Української Народної Республіки (1917-1920 роки).

Також було організовано інформаційну виставку про історію українського війська у різні часи.

"Ми хочемо молоді говорити про героїзм українських воїнів у боротьбі проти Росії, про те, як українцям далась незалежність. Тут навіть є гвинтівки, яким понад 100 років, є зброя австрійського виробництва "Манліхер", якою січові стрільці воювали на горі Маківка. Ми організували цей захід, щоб молоді люди могли побачити, яким був спосіб виховувати патріотизм", – говорить учасник виставки Любомир Міклуш.У 1941 році другий великий збір Організації Українських Націоналістів постановив 23 травня відзначати Свято Героїв. Головною метою було відродити в українців героїчний дух минулих поколінь. У роки німецької та радянської окупації Свято Героїв українці вшановували підпільно. У 1991 році його відродили і традиційно відзначають 23 травня. Львівська обласна рада встановила дату у четверту неділю травня. У цей День Героїв пригадують всіх українських вояків, які воювали за незалежну Україну. Місцева влада сьогодні організувала пішу ходу від пам’ятника Тарасові Шевченку до постаменту Степанові Бандері.


За матеріалами "Радіо Свобода"

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)