Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow На фестивалі ретро-автомобілів "Леополіс Гран Прі" не забули і про військову історію Сьогодні: 29.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На фестивалі ретро-автомобілів "Леополіс Гран Прі" не забули і про військову історію Надрукувати
Прес-центр Товариства   
05.06.2017
LeopolisGrandPrix2017 60
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Цьогоріч на фестивалі Leopolis Grand Prix 2017 відсвяткували 85-річчя змагань з офіційним статусом Гран Прі у м.Львові.

На час свята парк культури імені Б.Хмельницького перетворився у окреме ретро-місто. Було створено вулиці Англійська, Німецька, Українська, Радянська, Французька, Американська, Італійська, Японська, Польська, Байкерська, Скандинавська. На кожній із цих вулиць розташовувалися автомобілі виробників цих країн, їхня національна кухня, дизайн та все це супроводжувалося чудовою музикою від львівських музичних гуртів.

У Військовому кварталі відбулася реконструкція військового табору від товариства "Пам’ять", де було представлено зброю, техніку та польовий побут вояків періоду XIX-XX ст.

Переглянути світлини з заходу

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)