Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Грані "Пам'яті" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow На Старосамбірщині вшанують захисників ЗУНР (оновлено) Сьогодні: 21.04.2018
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На Старосамбірщині вшанують захисників ЗУНР (оновлено) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Любомир Горбач   
21.03.2018

У селищі Нижанковичі, містах Добромиль, Хирів Старосамбірського району Львівської області відбудуться Панахиди за загиблими борцями за Волю України і театралізовані військові історичні дійства присвячені 100 річчю проголошення Західної Української Народної Республіки та створенню збройних сил ЗУНР - Галицької Армії.

Події з військової історії України майже 100-літньої давнини відтворять 22 квітня у селищі Нижанковичі, містах Добромиль, Хирів Старосамбірського району. Театралізовані військово-історичні дійства відбудуться з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР та боїв підрозділів Галицької Армії під час "Вовчухівської офензиви" (наступальної воєнної операції ГА у лютому-березні 1919 року під час українсько-польської війни 1918-1919 років).

20 квітня (п’ятниця)

м.Хирів, з 10.00 до 12.00 годин - зустріч з школярами місцевих шкіл. Вояки Галицької Армії (реконструктори) на бронеавтомобілі розповідатимуть про ЗУНР. Також показ військових одностроїв, спорядження, зброї.
м.Добромиль, з 13.00 до 15.00 годин - зустріч з школярами місцевих шкіл. Вояки Галицької Армії (реконструктори) на бронеавтомобілі розповідатимуть про ЗУНР. Також показ військових одностроїв, спорядження, зброї.
Селище Нижанковичі, з 16.00 до 18.00 годин - зустріч з школярами місцевих шкіл. Вояки Галицької Армії (реконструктори) на бронеавтомобілі розповідатимуть про ЗУНР. Також показ військових одностроїв, спорядження, зброї.

21 квітня (субота)

м. Старий Самбір, з 10.00 до 12.00 годин - зустріч з школярами місцевих шкіл. Вояки Галицької Армії (реконструктори) на бронеавтомобілі розповідатимуть про ЗУНР. Також показ військових одностроїв, спорядження, зброї.

22 квітня (неділя)

12:00 Нижанковичі – Панахида за загиблими борцями за Волю України на кладовищі. Після панахиди театралізоване військово-історичне дійство в центральній частині міста.
15:00 Добромиль – Панахида за загиблими борцями за Волю України в центральній частині міста. Після панахиди театралізоване військово-історичне дійство.
17:00 Хирів – Панахида за загиблими борцями за Волю України в центральній частині міста. Після панахиди театралізоване військово-історичне дійство.

Організатори заходу ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", Львівська обласна державна адміністрація, Старосамбірська районна державна адміністрація.

Прес служба ГО "Пам'ять"

Контактна особа Любомир Горбач - 0984578819

 
Поділитися у соцмережах
Наступна >
2006-2018 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)