Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Експедиції arrow У селі Скобелка Горохівського району Волинської області перепоховали вояка РСЧА Сьогодні: 30.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У селі Скобелка Горохівського району Волинської області перепоховали вояка РСЧА Надрукувати
Любомир Горбач   
08.05.2018

У селі Скобелка Горохівського району Волинської області відбулося перепоховання останків військовика радянської Робітничо Селянської Червоної Армії.

Пошукові земляні роботи з локалізації місця захоронення невідомого вояка РСЧА провели пошуковці з ГО «Креативний Музей» (м.Луцьк). Ексгумаційні роботи з вилучення, з не облікованого санітарного захоронення здійснило підприємство ТЗОВ «Українська Пам'ять» (м.Львів), спільно з ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» (м.Львів), Волинський краєзнавчий музей, ГО «Креативний Музей».

В поховальній ямі, яка була розташована на полі в околиці села Скобелка, на глибині 0,4м від сучасної поверхні знаходились останки однієї особи. За віднайденими поруч з людським скелетом речами можна визначити, що загиблий був військовослужбовцем радянської РСЧА і загинув в боях проти підрозділів німецьких збройних формувань на початку 1944 року. Військовий ідентифікатор чи інші документи, які б змогли ідентифікувати особу загиблого відсутні.

Вшановуючи пам'ять українців та вояків інших національностей які воювали у німецьких та у радянських збройних формуваннях у роки Другої Світової війни, 8 травня у селі Скобелка в центральній частині села урочисто за християнським та військовим звичаєм перепоховано віднайденого через 74 роки після загибелі, безвісти пропалого, невідомого вояка.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)