Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Родина розшукує могилу загиблого батька Сьогодні: 31.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Родина розшукує могилу загиблого батька Надрукувати
Павло Василенко   
14.05.2007

До Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" звернулася донька ст.сержанта Климнюка Івана Кириловича, 1913 року народження, уродженця села Мармуліївка Володарського району Київської області.
Іван Кирилович був мобілізований Володарським РВК до лав Червоної Армії у червні-липні1941 року, служив розвідником. 2-го грудня 1946 року його рідні отримали "похоронку". За даними, якими володіють рідні, І.Климнюк загинув 25.07.1942 під Ленінградом і був похований у Ленінградській області.

Звернення родини до Володарського РВК з проханням встановити обставини загибелі воїна та місце його поховання результатів не дало. Рідні звертаються з проханням до небайдужих по допомогу у встановленні місця поховання загиблого, адже дружина Івана Климнюка ще жива і хоче вклонитися могилі свого чоловіка.

Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" звернулося із відповідними запитами до українських колег та пошуківців Російської Федерації.

Якщо Вам стане відома будь-яка інформація про долю розшукуваної людини, просимо зв'язатися із членами Товариства "Пам'ять" або залишити контактну інформацію у Гостьовій книзі.


Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" щиро дякує Віталію Сосницькому (м. Харків) за небайдужість та надану допомогу у пошуку місця захоронення Климнюка І.К.
Додаткова інформація у повідомленні В.Сосницького від 11 червня 2007 року у Гостьовій книзі .
 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)