Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Останки полеглого воїна передано на батьківщину Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Останки полеглого воїна передано на батьківщину Надрукувати
Любомир Горбач   
22.11.2018
 22 листопада у місті Києві громадською організацією "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" (м.Львів), спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Союз Народна Пам'ять" (м.Київ), було передано представнику "Військово-історичного центру Північно-Західного федерального округу" Російської Федерації Андрієві Лященко для перепоховання в село Язи Інсарського району Мордовської АССР останки гвардії молодшого сержанта Фомічова Петра Ананьєвича, 1910 року народження, вояка радянської Червоної Армії, який загинув 29 липня 1944 року в бою з підрозділом німецького "Вермахт" біля села Стрілковичі Самбірського району, Львівської області.

Останки військовослужбовця було виявлено і ексгумовано ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" в травні 2018 року. Завдяки збереженій номерній медалі "За Відвагу" вдалось ідентифікувати особу загиблого, ним виявився Фомічов Петро Ананьєвич, 1910 року народження, родом з села Язи Інсарського району Мордовської АРСР Російської Федерації. Допомогу з ідентифікації військової нагороди і особи загиблого надав представник  Всеукраїнської громадської організації "Союз Народна Пам'ять" п. Ярослав Жилкін.Завдяки п. Ярославу Жилкіну, Володимиру Дорофієву та іншим працівникам ВГО "Союз Народна Пам'ять" і відбулась передача для захоронення останків загиблого 74 роки тому вояка до себе, додому.
Від імені Управи Товариства "Пам'ять"
Голова Товариства                                                                   Любомир Горбач

 

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)