Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Святкування Дня захисника Руси-України у Львові Сьогодні: 23.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Святкування Дня захисника Руси-України у Львові Надрукувати
Любомир Горбач   
15.10.2018

  14 жовтня, з нагоди Дня захисника Руси-України та на відзначення 76-ї річниці створення Української повстанської армії Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської  обласної Ради, провело в м.Львові у сквері "На валах" театралізоване військово-історичне дійство "Бій відділів УПА проти німецького "Вермахту" та підрозділів військ НКВД СССР".

За сценарієм відтворено епізод подій липня 1944 року, коли нацистська Німеччина під натиском радянської Червоної Армії залишає Україну і відступає на захід. Одні окупанти відступаючи грабують населення, а на їхнє місце повертаються інші - московські, які вже не раз проливали людську кров на українській землі. Захистити українців можуть тільки вояки УПА.

За виставою з цікавістю спостерігали львів'яни та гості міста Лева. А після цього глядачі змогли "доторкнутися" до історії оглядаючи представлену воєнну техніку, зброю, та послухати історичні розповіді. 

Більше читайте тут:

Біля обласної адміністрації стріляли з кулеметів і броньовиків - як УПА боролись з німцями і НКВС
У Львові відтворили бій УПА та НКВД (фото)
У парку «На валах» відбувся театралізований «Бій відділів УПА проти військ НКВД»

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)