Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow До 100-річчя проголошення Соборності України на Підволочищині провели реконструкцію бою Сьогодні: 24.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


До 100-річчя проголошення Соборності України на Підволочищині провели реконструкцію бою Надрукувати
Любомир Горбач   
29.01.2019

Століття проголошення Акту об'єднання УНР і ЗУНР у Соборну Україну на Підволочищині святкували гучно і барвисто.

Учасники дійства провели символічне об'єднання на середині мосту, прокладеного над річкою Збруч, що розділяє Хмельницьку та Тернопільську області. У живому ланцюгу єдності понад пів тисячі учасників дійства з’єднали жовту та блакитну стрічки в Український Прапор. Із вітальним словом до людей звернулися священнослужителі, народні депутати та представники місцевого самоврядування.

А родзинкою свята стало театралізоване військово-історичне дійство – бій підрозділу війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії, проведений представниками ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" з міста Львова. 

"- Реконструкція бою вояків УНР і ЗУНР проти більшовицьких загарбників – це, по суті, те, що зараз відбувається на сході України. Такі ж драматичні події відбувалися і 100 років тому. На жаль, тоді ми не втримали нашої Незалежності. Але зараз, я переконаний, що перемога належить нам і ми маємо шанувати усіх, хто віддав життя за Україну",- сказав доброволець і депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Богдан Бутковський.

За матеріалами інформаційного ресурсу "ТЕРНОПОЛЯНИ" - Унікальний історичний бій відтворили на межі Хмельницької та Тернопільської областей до 100-річчя Соборності (Фоторепортаж)

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)