Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow На г.Маківка пройшли заходи із вшанування 104-ї річниці перемоги УСС Сьогодні: 30.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На г.Маківка пройшли заходи із вшанування 104-ї річниці перемоги УСС Надрукувати
Любомир Горбач   
06.05.2019

  У неділю, 5 травня, на горі Маківка що у Сколівському районі Львівщини, відбулись урочисті заходи з відзначення 104 річниці перемоги Українських Січових стрільців.

Незважаючи на негоду участь у заходах взяли представники громадських організацій, ветерани національно-визвольних змагань, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, бійці Української армії та добровольчих батальйонів, жителі навколишніх сіл та гості із інших областей України. 

 "За останніх сто років Україна виборює свою незалежність вперше як незалежна держава. Ми маємо твердо знати, що наше майбутнє залежить від нас з вами, від кожного з нас, від нашої роботи. Чи довго стане сили боронити кордони та віри в те, що ця боротьба не марна. Ми, тут, кожен на своєму місці, мусимо переконувати наших захисників, що боротьба недаремна. Ми не дозволимо більше жодному ворогу своїми чобітьми топтати нашу землю. Працюймо і живімо так, аби сучасні герої, які полягли на російсько-українській війні були останніми похованими за незалежність воїнами. Для цього ми мусимо згортуватися і йти до перемоги проти одного ворога", – звернулась до усіх присутніх керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

 Уже традиційною стала участь у цих щорічних заходах реконструкторів з ГО "Товариство пошуку жертв війни "Память", які на цьому історичному місці відтворили фрагмент бою між Легіоном Українських Січових Стрільців і підрозділами Російської Імперської Армії.

За матеріалами повідомлень прес-служби облдержадміністрації:

Львівщина відзначила 104-ту річницю перемоги Січових стрільців у бою на Маківці

На Львівщині реконструювали бій за гору Маківка

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)